3x3 rinktinės stovykloje – improvizuotas turnyras ir prisijungęs E. Šeškus

2021-02-25 09:40
Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Anykščiuose stovyklaujanti Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė nuo pat sekmadienio pluša komandinėse treniruotėse.

Trečiadienio vakarinė treniruotė buvo kiek kitokia. Jos metu dvylika žaidėjų buvo paskirstyti į tris komandas, kurios tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes. Visuose mačuose teisėjavo profesionalūs arbitrai, skelbiama pranešime spaudai.

Tiek pirmosiomis stovyklos dienomis, tiek trečiadienį komandos trenerių štabas neturėjo nusiskundimų žaidėjų nusiteikimu. Atvirkščiai – rinktinės kandidatai kartais pasileisdavo į kietą, bekompromisę kovą.

„Nuotaikos kuo puikiausios, – sakė rinktinės treneris Dainius Novickas. – Techniniai dalykai sekasi kuo puikiausiai, smagu matyti vyrus tokiame nusiteikime. Žiauriai gerai kovoja vyrai. Per šitą treniruotę pamatėme su Žydrūnu, kiek turėsime gero darbo – atsirinkti pagrindinius kandidatus. Nes rinktinė – kova, noras, motyvacija – atrodo tikrai įspūdingai. Vyrai išeina į kovą ir dreba parketas. Smagu, kad reikia juos raminti, o ne stumti.“

„Su Dainiumi bandėme teisėjauti patys, bet jautėme, kad mes netikome – leidome daug kontakto, – kolegai antrino Žydrūnas Urbonas. – Puiku, kad atvažiavo šios srities profesionalai, teisėjai, kurie neleidžia peraugti kontaktui į nereikalingą trashtalką ar susistumdymą, pabandymą pasimušti. Vyrai gan neblogai susibendravo, nėra nereikalingų kibirkščių. Dabar to nėra, visi supranta, kad yra ne Utena, ne Šakiai ar Kaunas, o Lietuva, tai yra nuostabu ir žaidėjai tą jaučia.“

Trečiadienio vakarą išmėginti jėgas treniruotėje su 3×3 rinktine atvyko ir Jonavos „CBet“ gynėjas Edvinas Šeškus, pakeitęs susižeidusį Žygimantą Šimonį.

„Įspūdžiai malonūs, nes 3×3 buvau pasiilgęs, buvo smagu pasijungti. Sužaidus pora rungtynių jaučiasi, kad seniai žaidęs, nes tai kitas tempas, bet labai smagu“, – teigė Šeškus.

„Visiškai nedvejojau. Atsikėliau, gavau kvietimą, susidėjau daiktus ir iš karto atvažiavau“, – pridūrė krepšininkas.

Rinktinės stovykla tęsis dar dvi dienas. Ketvirtadienių trenerių planuose – taktika, vėl perskirstytos komandos ir dar viena porcija kovingų treniruočių.

Rodyti komentarus


Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.