Peržiūra neišgelbėjo: Lillardo tolima bomba nustelbė Curry ir jo tempiamą „Warriors“

2021-03-04 07:52
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix

Stephenas Curry surinko 35 taškus ir pasižymėjo stebuklingu metimu, tačiau Damianas Lillardas kertiniu momentu parodė, kas yra šeimininkas Portlande.

„Trail Blazers“ (20-14) komandos paskutinius aštuonis taškus sumetęs gynėjas, likus 14 sekundžių, smeigė tolimą tritaškį atšokdamas atgal ir nulėmė šeimininkų pergalę 108:106 (28:29, 27:27, 27:24, 26:26) prieš „Golden State Warriors“ (19-17).

Per lemiamą „Warriors“ ataką prasiveržimą atlikęs Draymondas Greenas įsirėžė į po krepšiu stovėjusį Lillardą ir pelnė du taškus, kurie galėjo išlyginti rezultatą, bet teisėjai užfiksavo pražangą puolime.

11
20
14
100%
3/3

Steve'as Kerras pasinaudojo iššūkio taisykle ir pareikalavo peržiūrėti epizodą, tačiau arbitrų sprendimas nepasikeitė.

Pražanga sustabdytas Robertas Covingtonas prametė abi baudas, bet „Warriors“ nebeliko šansų išsigelbėti.

Lillardas per 36 minutes įmetė 22 taškus (3/7 dvit., 3/10 trit., 7/8 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau 5 kartus suklydo.

Nuo suolo pakilęs Carmelo Anthony taip pat pridėjo 22 taškus (6/7 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.).

Siautėjęs Curry per pirmąjį kėlinį sumetė 16 taškų, o iš viso surinko 35 taškus (8/14 dvit., 5/14 trit., 4/5 baud.), 7 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.

Trečiajame kėlinyje į baudos aikštelę prasiveržęs „Warriors“ gynėjas griūdamas atliko nepakartojamą metimą.

„Warriors“ vertėsi be Kelly Oubre, kuris treniruotėje mėgindamas atlikti dėjimą susižeidė riešą. Jo vietą startiniame penkete užėmė Kentas Bazemore'as, per 31 minutę įmetęs 12 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas ir Carmelo Anthony – po 22, Gary Trentas ir Robertas Covingtonas (9 atk. kam.) – po 15, Enesas Kanteris 11 (14 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 35, Andrew Wigginsas 14, Kentas Bazemore'as 12, Damionas Lee 10.