Žūtbūtinį mūšį laimėję „Neptūno“ dubleriai – NKL ketvirtfinalyje

2021-03-06 21:38
Nuotr.: Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda tapo paskutiniąja NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio dalyve. Simono Serapino auklėtiniai lemiamame aštuntfinalio mače Palangoje 73:67 (21:17, 16:11, 18:18, 18:21) pranoko vietos „Kuršius“ ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-1.

Klaipėdos „Neptūno“ dubleriai ketvirtfinalyje iki trijų pergalių kausis su Šakių „Vyčiu“. Pirmasis mūšis jau pirmadienį planuojamas Šakiuose.

Tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę klaipėdiečiai ketvirtajame kėlinyje pirmavo 68:58, bet tada praleido penkis taškus paeiliui ir „Kuršiai“ priartėjo iki 63:68.

12
20
5
75%
3/4

Po minutės pertraukėlės Nojus Mineikis įsmeigė tritaškį ir svečiai atsilaikė – 71:63.

Prasidėjus paskutinei minutei Adomo Sidarevičiaus dvitaškis išsaugojo „Neptūnui-Akvaservis“ saugią persvarą (73:65), pražanga sustabdytas Laurynas Mikalauskas prametė abi baudas ir Klaipėdos komanda finišavo pergalingai.

Naudingiausiai pasirodęs A. Sidarevičius įmetė 12 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas 19 (6/11 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 13 (4/11 dvit., 5/10 baud., 12 atk. kam.), Robertas Keliačius 11 (4/6 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 8 (1/7 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 13 (7/8 baud.), Adomas Sidarevičius (2/4 trit., 5 rez. perd.), Lukas Kreišmontas (4/7 dvit.) po 12, Gabrielius Mažeika 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Dovydas Romančenko 9, Gediminas Leščiauskas 8 (2/4 trit.), Nojus Mineikis 7 (1/7 trit., 9 atk. kam.).