Savų sirgalių sulaukę Adomaičio auklėtiniai perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje

2021-03-06 22:17
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Dainiaus Adomaičio vadovaujama Jeruzalės „Hapoel“ (11-4) sulaukė savųjų sirgalių palaikymo Izraelio lygos namų rungtynėse.

Jose „Hapoel“ 300 žiūrovų akivaizdoje laimėjo ketvirtą kėlinį 27:11 ir 97:84 (16:22, 25:21, 29:30, 27:11) susitvarkė su Rišon Leziono „Maccabi“ (5-9).

Adomaičio komandoje ryškiausiai spindėjo Suleimanas Bramoh, kuris per 27 minutes įsirašė 19 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir užfiksavo 21 naudingumo balą.

„Hapoel“ Izraelio pirmenybėse rikiuojasi antra su 11 pergalių per 15 turų.

„Hapoel“: Suleimanas Braimoh 19, Stantonas Kiddas 16, TaShawnas Thomasas 15, J'Covanas Brownas (9 rez. perd.) ir Tamiras Blattas (6 rez. perd.) – po 12, Idanas Zalmansonas 11.

„Maccabi“: Darrylas Monroe (7 atk. kam.) ir Noamas Dovratas – po 17, Jamilas Wilsonas 16 (9 atk. kam.), Jeremy Pargo 12.