Ketvirtfinalyje įspūdingai išsigelbėjusią trijulių rinktinę sustabdė pusfinalyje

2021-03-11 14:09
Nuotr.:

Sankt Peterburge vykstančiame „United League“ turnyre Lietuvos trijulių rinktinė įspūdingai žengė tarp keturių stipriausių, tačiau pusfinalio barjero peržengti nepavyko.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Mūsiškiai kovoje dėl vietos finale 14:21 nusileido „Tri zvezdochki“ žaidėjams iš Rusijos.

Įpusėjus dvikovai lietuviai buvo priartėję iki 10:13, tačiau tada po teisėjo skirtos pražangos Žygimantas Skučas užsidirbo ir techninę pražangą.

„Tri zvezdochki“ surinko tris taškus be atsako, sėkmingą atkarpą pratęsė iki 6:1 ir kontroliavo situaciją – 19:11.

Vytautas Šulskis surinko 6 taškus, Skučas ir Gintautas Matulis pridėjo po 4.

Traumuotą Igną Vaitkų rinktinėje pakeitęs Dainius Novickas taškais nepasižymėjo.

Ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė likus dviem minutėms atsiliko penkiais taškais, tačiau rungtynes užbaigė spurtu 8:0 ir po pergalingo Vytauto Šulskio metimo 22:19 įveikė Nyderlandų komandą.

„Esu labai patenkintas, kad pasiekėme pergalę“, – po mačo per tiesioginę transliaciją sakė Šulskis.

„Šulskis jėga!“ – lietuviškai įsiterpė Matulis.

„Su Kovo 11 diena!“ – taip pat lietuviškai pridėjo Šulskis.

Likus dviem minutėms Nyderlandų ekipa pirmavo 19:14. Tuomet Gintautas Matulis pelnė šešis taškus iš eilės ir rezultatą persvėrė (20:19).

Pergalingą metimą įmetė Šulskis, kuris dviejų taškų zonoje liko visiškai laisvas.

Lemiamos rungtynių akimirkos:

Būtent Šulskis ir buvo rezultatyviausias Lietuvos rinktinėje – jis pelnė 10 taškų. Matulis pridėjo 9 taškus, o Skučas surinko 3 taškus.

Iš viso Sankt Peterburge vyks keturi „United League“ turai. Pirmuosiuose trijuose komandos rinks įskaitinius taškus, o į finalinį etapą pateks geriausios aštuonios ekipos.

Į du įskaitinius turus turėtų vykti „Juventus“ komandos pagrindu sudaryta rinktinė, o į kitus – likę 3×3 rinktinės kandidatai. Rinktinės treneriai taip pat planuoja dalyvauti kovo 26-27 dienomis Dohoje vyksiančiame FIBA Masters turnyre.

Turnyro tiesioginė transliacija:

Tai kad ir žaidė mūsiškiai trise,nes Novickas ten kaip statistas.Suprantu,kad nespėjo įregistruoti kito žaidėjo,bet klausimas,ar pats Novickas norėjo kažką registruoti,kai atsirado galimybė pačiam pažaisti.Tai tą ir padarė.Nu bent jau tarp 4 komandų pateko,jau neblogai.
2021-03-11
+2
Kodėl utena eksploatuoja LT vardą? Visai užtektų Šulskiui ir Utenos vardo.
2021-03-11
-1
lukas
Nu ten tik Sulskis ir Matulis norejo zaisti. Skucui tik sou rupejo.
2021-03-11
+2
Nesąmonė
Navicko buvimas komandoje nesuvokiamas. tuo labiau, kai buvo daroma stovykla 3x3 nes praktiškai tryse žaidė. dainius ne tik, kad neapsigina, bet ir daug klaidu daro, ir is vis galetu nemetyti, nes ir taip nepataiko, pats ta turetu suprasti ir ivertinti savo lygi
2021-03-11
+2
Genijau
nematei, kad NKL ketvirtfinaliai siuo metu?
2021-03-11
-1
Lokas
Lavonai, o skucas tai besmegenis proto nulis neveltui nuo saro per snuki gavo !
2021-03-11
-1
Karolis
negalejo daugiau nieko registruot siam turui be juves ketverto. vaitkus iskrito ir reikejo Dainiui pasijungt, kitaip butu tryse zaide
2021-03-11
+1
:)
Manau geriau Urbonas butu vietoj Novicko, nes trise 3x3 krepsini tokiu tempu sunku atlaikyt.