Maskvoje – „Armani Exchange“ nokautas CSKA klubui ir Punterio karjeros šou

2021-03-11 20:56
Nuotr.: Vainius Sodeika

Įspūdingai Maskvoje startavusi Milano „Armani Exchange“ (19-10) komanda jau po pirmojo kėlinio pirmavo 20-ies taškų persvara, iš kurios išgyveno likusią rungtynių dalį.

Ettore Messinos auklėtiniai su karjeros rungtynes žaidusiu Kevinu Punteriu priešakyje 84:76 (30:10, 17:24, 23:21, 14:21) pranoko vietos CSKA (18-10) ir turnyrinėje lentelėje pakilo į antrąją vietą, įgydama tarpusavio pranašumą prieš Maskvos ekipą.

Pirmąjį tarpusavio mačą 91:87 laimėjo CSKA, bet tai padarė per pratęsimą, todėl persvaros neįgijo. Tiesa, Maskvos komanda yra sužaidusi vienu maču mažiau.

32
28
100%
9/9
56%
5/9

Dimitrio Itoudžio kariauna mėgino atsitiesti jau antrajame ketvirtyje, kurio pabaigoje priartėjo per penkis taškus – 34:39, tačiau tada Punteris sumetė aštuonis taškus be atsako ir Milano klubas vėl buvo priekyje įtikinamu pranašumu – 47:34.

Ketvirtajame ketvirtyje CSKA sumažino atsilikimą iki 70:76, bet Punterio dar du tritaškiai leido „Armani Exchange“ išlaikyti kontrolę – 82:73.

Siautėjęs Punteris per 30 minučių įmetė 32 taškus (4/7 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud.).

CSKA kabintis į rungtynes leido Tornikės Šengelijos ir Mike'o Jameso duetas.

Kartvelas pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), sugriebė 10 ir perėmė 4 kamuolius bei užfiksavo 33 balų naudingumą.

Jameso sąskaitoje – 21 taškas (4/4 dvit., 3/12 trit., 4/4 baud.), 5 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Praėjusius septynis sezonus CSKA klubui atstovavęs Kyle'as Hinesas sugrįžimo į Maskvą mače per 32 minutes įmetė 7 taškus (3/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Prieš prasidedant dvikovai CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas buvusiam komandos vedliui įteikė dovaną – matriošką su žaidėjo atvaizdu.

Dėl traumos mėnesį nežaidęs Zachas LeDay grįžo į Milano ekipos rikiuotę, per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

CSKA: Mike'as Jamesas 21 (4/4 dvit., 3/12 trit., 5 rez. perd., 2 blk.), Tornikė Šengelija 20 (10 atk. kam., 4 per. kam., 33 naud.), Willas Clyburnas 10 (3/10 dvit., 1/5 trit.), Danielis Hackettas 8 (2/7 dvit.).

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 32 (4/7 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud., 28 naud.), Shavonas Shieldsas 14 (4/8 dvit., 2/3 trit.), Zachas LeDay 12 (5/9 dvit.), Kyle'as Hinesas (6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok.), Sergio Rodriguezas (1/5 trit., 6 rez. perd.) – po 7.