Pirėjuje – 17 taškų deficitą panaikinusio „Olympiakos“ triumfas prieš „Zenit“

2021-03-12 22:50
Nuotr.: Olympiacos Bc

Įspūdingą pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (13-16).

Georgios Bartzoko auklėtiniai namuose 75:61 (15:28, 15:13, 24:15, 21:5) parklupdė Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (16-12), kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Gudaitis per 11 minučių pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, blokavo 2 metimus ir surinko 6 naudingumo balus.

13
16
6
50%
3/6

Rungtynes įspūdingu tempu pradėję svečiai antrojo kėlinio viduryje po Dimitrijaus Chvostovo dvitaškio įgijo 17 taškų pranašumą, pasiųsdami graikus į nokdauną (39:22).

Vis dėlto po ilgosios pertraukos Pirėjo ekipa pabudo iš letargo miego, surengė atkarpą 15:2 ir po Shaquielle'o McKissico dvitaškio kvėpavo rusams į nugaras (50:52).

Lemiamame ketvirtyje Bartzoko auklėtiniai galutinai perėmė iniciatyvą, per ketvirtąjį kėlinį įmesdami 21 tašką, tuo metu leisdami „Zenit“ sukrapštyti vos 5 bei šventė pergalę (75:61).

Antrąją rungtynių pusę „Olympiakos“ laimėjo 45:20.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vassilis Spanoulis. 38-erių veteranas per 21 minutę pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo bei prarado po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

„Zenit“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Kevinas Pangosas, kuris per 32 minutes pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 5/10 trit., 1/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16 (3/4 trit.), Aleksandras Vezenkovas (3/6 trit., 6 atk. kam.) ir Shaquielle'as McKissic'as (4/7 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.) po 13, Octaviusas Ellisas 7 (5/6 baud.).

„Zenit“: Kevinas Pangosas 20 (5/10 trit., 7 rez. perd., 5 kld.), Alexas Poythressas 11 (5/10 dvit., 6 atk. kam.), Mateušas Ponitka 10 (11 atk. kam.).