Dar kartą: spindėję Kalnietis su Kuzminsku nukalė „Lokomotiv“ pergalę Vieningoje lygoje

2021-03-13 15:50
Nuotr.: Scanpix Baltics
Nuotr. Scanpix Baltics

Po fantastiško pasirodymo Europos taurės rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ (12-6) lietuviai Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas šį kartą vedė savo komandą į pergalę Vieningoje lygoje.

Galingai žaidę lietuviai padėjo „Lokomotiv“ savo aikštėje 104:89 (30:29, 27:24, 26:15, 21:21) nugalėti Saratovo „Avtodor“ (8-11) krepšininkus.

Kalnietis nugalėtojų gretose žaidė rezultatyviausiai, įmetęs 19 taškų (5/5 dvit., 3/5 trit.). Atakų organizatorius iš Lietuvos per 35 minutes dar atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 kamuolius, suklydo 3 sykius ir surinko 31 naudingumo balą.

Daugiausia pataiko: Jordan Crawford

34-erių gynėjas užfiksavo asmeninį naudingumo balų rekordą Vieningoje lygoje.

Tuo metu Kuzminskas per 26 minutes pelnė 17 taškų (6/7 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 17 naudingumo balų. Puolėją pristabdė anksčiau laiko išnaudotas pražangų limitas.

Vasario mėnesio Vieningosios lygos MVP apdovanojimą prieš rungtynes atsiėmęs Drew Gordonas šeimininkams per 24 minutes surinko 18 taškų (9/11 dvit., 0/1 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 26 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Mantas Kalnietis 19 (5/5 dvit., 12 rez. perd., 31 naud. bal.), Drew Gordonas 18 (9/11 dvit., 9 atk. kam., 26 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 17 (6/7 dvit.), Nigelas Williamsas-Gossas 16 (6/14 met., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kld.), Vladislavas Emčenko 10.

„Avtodor“: Gianas Clavellas 19, Dušanas Rističius 16, Željko Šakičius 15 (5/5 dvit., 0/6 trit.), Nate'as Masonas 11 (8 rez. perd.), Markelas Starksas 10 (6 rez. perd.).