Galingai rungtyniavęs Sajus atvedė savo klubą į pergalę Ispanijoje

2021-03-14 15:27

Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Martynas Sajus surinko dvigubą dublį, o jo vedama Manresos BAXI (12-13) Ispanijos krepšinio lygoje (ACB) sugrįžo į pergalių kelią.

Gimimo vieta: Kelmė, Lietuva

Pedro Martinezo auklėtiniai namuose 90:76 (25:20, 24:20, 24:15, 17:21) įveikė Fuenlabrados „Urbas“ (7-17) krepšininkus.

Sajus per 21,5 minutės pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 11 bei prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Kitas BAXI lietuvis Deividas Dulkys rungtynėms registruotas nebuvo.

12 pergalių per 25 rungtynes iškovojusi Manresos ekipa rikiuojasi devintoje turnyrinės lentelės vietoje ir yra per laiptelį nuo pozicijos atkrintamosiose.

BAXI lipa ant kulnų aštuntoje vietoje esančiai Malagos „Unicaja“ (12-12) ekipai, kuri turi tiek pat pergalių, bet yra sužaidusi vieneriomis rungtynės mažiau.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Marcas Garcia, kuris per 22 minutes pelnė 17 taškų (2/6 dvit., 4/7 trit., 1/4 baud.), atkovojo 3 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

BAXI: Makai Masonas 16 (2/7 trit.), Martynas Sajus 15 (11 atk. kam.), Scottas Eathertonas (9 atk. kam.) ir Yankuba Sima (6 atk. kam.) po 10.

„Urbas“: Marcas Garcia 17, Leo Meindlas 13, Kyle'as Alexanderis 11 (12 atk. kam.).