Fantastiškai žaidusio Dončičiaus vedami „Mavs“ suklupo prieš Lillardo ir McCollumo duetą

2021-03-20 08:15

Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Luka Dončičius sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, tačiau Dalaso „Mavericks“ (21-19) vis tiek liko be pergalės.

31
29
6
100%
7/7

Slovėno vedami Dalaso krepšininkai išvykoje 119:125 (33:37, 27:27, 38:29, 21:32) krito prieš Portlando „Trail Blazers“ (25-16).

Dončičius per 39 minutes surinko 38 taškus (11/14 dvit., 4/13 trit., 4/5 baud.), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 9 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.

Rungtynių pabaigoje Dončičius surinko 4 taškus iš eilės ir likus žaisti minutę „Mavericks“ atsiliko 114:118.

Vis tik tuomet Robertas Covingtonas smeigė tritaškį, Dončičiaus metimas tikslo nepasiekė, o C.J. McCollumas realizavo baudas ir galutinai įtvirtino „Blazers“ pergalę (123:114).

Būtent McCollumo ir Damiano Lillardo duetas paskui save traukė „Blazers“. McCollumas per 28 minutes surinko 32 taškus (4/10 dvit., 7/13 trit., 3/3 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 atkovotus kamuolius.

Lillardas prie pergalės pridėjo 31 tašką (6/9 dvit., 4/10 trit., 7/7 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 3 sugriebtus kamuolius bei 1 klaidą.

Ne pačios sėkmingiausios rungtynės buvo Kristapui Porzingiui, kuris per 34 minutes pelnė 11 taškų (2/7 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Vertėme jį dirbti ir žaisti taip, kaip jam nėra paranku, – apie latvio sustabdymą kalbėjo Covingtonas. – Aš kartu su Derricku Jonesu atlikome puikų darbą.“

„Blazers“: C.J. McCollumas 32 (4/10 dvit., 7/13 trit., 4 rez. perd.), Damianas Lillardas 31 (6/9 dvit., 4/10 trit., 7/7 baud., 6 rez. perd.), Carmelo Anthony 18 (3/5 trit.), Enesas Kanteris 14 (7/13 dvit., 9 atk. kam.), Robertas Covingtonas 11 (3/8 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Gary Trentas 7 (1/5 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 38 (11/14 dvit., 4/13 trit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.), Timas Hardaway 25 (7/11 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Maxi Kleberas 16 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Kristaps Porzingis 11 (2/7 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Trey Burke'as 10 (2/2 trit.), Jalenas Brunsonas 9.