69 taškus surinkęs „Magic“ duetas nukovė „Nets“ žvaigždyną

2021-03-20 08:42

Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Evanas Fournier ir Aaronas Gordonas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jų vedami Orlando „Magic“ (14-27) nutraukė 9 pralaimėjimų seriją.

38
32
88%
7/8
58%
7/12

Steve‘o Cliffordo auklėtiniai namuose 121:113 (35:29, 29:33, 39:22, 18:29) palaužė Bruklino „Nets“ (28-14) pasipriešinimą.

Gordonas per 36 minutes surinko 38 taškus (7/12 dvit., 7/8 trit., 3/6 baud.), 6 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 7 klaidas.

Iki karjeros rezultatyvumo rekordo puolėjui pritrūko 3 taškų. Gordonas prieš tą pačią „Nets“ ekipą 41 tašką buvo įmetęs 2017 m. spalį.

Fournier prie pergalės pridėjo 31 tašką (4/5 dvit., 6/8 trit., 5/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Prancūzo karjeros rekordas siekia 32 taškus, kuriuos jis buvo įmetęs 2018 m. sausį dvikovoje su Minesotos „Timberwolves“.

„Buvo puiku, nes parodėme charakterį po skaudaus pralaimėjimo, – sakė Fournier. – Šiandien sunkiai kovėmės prieš turbūt geriausią Rytų konferencijos komandą ir iškovojome pergalę.“

Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidė „Magic“ laikė Bruklino ekipos šturmą lemiame ketvirtyje. Jamesas Hardenas smeigė tritaškį ir likus žaisti keturias minutes „Nets“ deficitas sumenko iki 6 taškų – 105:111.

Vis dėlto Gordonas pataisė netikslų metimą bei kitoje atakoje smeigė tritaškį, Fournier atliko sėkmingą reidą krepšio link, o Orlando ekipa laimėjo atkarpą 8:3 bei likus minutei įtvirtino savo pergalę – 119:108.

„Nets“ neišgelbėjo ir įspūdingas Kyrie Irvingo pasirodymas – 43 taškai (16/23 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 3 klaidos.

„Pralaimėti nėra geras jausmas, – sakė Irvingas. – Norime turėti tokių patirčių kuo mažiau, taigi turėsime pasimokyti iš šių rungtynių ir judėti į priekį.“

Bruklino ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė nuo vasario 27 d. ir viso labo antrasis pralaimėjimas per paskutines 16 rungtynių.

„Magic“: Aaronas Gordonas 38 (7/12 dvit., 7/8 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.), Evanas Fournier 31 (4/5 dvit., 6/8 trit., 5/6 baud., 4 kld.), Nikola Vučevičius 22 (6/16 dvit., 2/8 trit., 14 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Chassonas Randle'as 13 (4/6 trit.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 43 (16/23 dvit., 3/8 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jamesas Hardenas 19 (2/7 dvit., 2/8 trit., 9/12 baud., 9 rez. perd.), Joe Harrisas 16 (3/13 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), DeAndre Jordanas 8 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Bruce'as Brownas (7 atk. kam.) ir Nicolas Claxtonas po 7.