Schilleris – apie Garino savijautą bei šansus pasiekti atkrintamąsias

Jonas Lekšas
„BasketNews.lt“
2021-03-24 15:57


Kauno „Žalgiris“ (15-15) pasitinka varžovą Eurolygoje, prieš kurį patyrė didžiausią sezono pralaimėjimą pirmajame rate – Tel Avivo „Maccabi“ (11-17).

Prieš ketvirtadienio dvikovą žalgiriečių vairininkas Martinas Schilleris išskyrė varžovų stiprybes.

„Tai komanda, kuri yra vedama gynėjų. „Maccabi“ vienu metu penkete naudoja tris gynėjus, kurie puikiai žaidžia su kamuoliu, – spaudos konferencijoje kalbėjo Schilleris. – Rytoj jie žais su lengvesniu penketu, kadangi turės naudoti Draganą Benderį penktoje pozicijoje, nes Othello Hunteris neatvyksta. 

Susitinkame su ta pačia komanda, su kuria kovėmės prieš kelis mėnesius. Jie pasižymi kūrėjais, talentu puolime bei yra pavojingi perimetre su Benderiu.“

Antradienio rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ po ilgos pertraukos ant parketo pasirodė Patricio Garino. Vis dėlto Schilleris atskleidė, jog argentiniečiui po gauto krūvio skauda visą kūną, o dėl jo žaidimo rytoj bus apsispręsta prieš rungtynes.

„Po gauto krūvio jam labai maudžia visą kūną, bet keliui viskas gerai. Tai yra pagrindinė informacija. Vėliau kalbėsime dėl jo pasirodymo rytoj, bet reikia prisiminti, jog dar vyksta reabilitacijos procesas ir nieko iš jo negalime tikėtis“, – komentavo Schilleris.

Treneris prisiminė aštuntajame ture patirtą pralaimėjimą 57:85 ir komentavo didžiausias padarytas klaidas.

„Mes turėjome daug problemų, o didžiausias iššūkis buvo jų gynėjų greitis. Taip pat dar neturėjome Roko Jokubaičio. Be greičio trūkumo, taip pat Benderis buvo faktorius tose rungtynėse“, – prisiminė Schilleris.

„Maccabi“ lygoje demonstruoja tik 16 puolimo reitingą, tačiau gynyboje jų skaičiai solidūs – 7 gynybos reitingas. Schilleris išskyrė, kas yra sunkiausia, atakuojant krepšį prieš Izraelio klubą.

„Jie patobulėjo gynyboje, nes sezono pradžioje taip nebuvo. „Maccabi“ turi aukštesnius žaidėjus kiekvienoje pozicijoje – Elijah Bryantas antroje ar Angelo Caloiaro trečioje. Taip pat jų gynėjai atlieka gerą darbą spausdami kamuolį“, – tikino strategas.

Lietuvos čempionai pastaruoju metu didžiausių problemų turi puolime, kur nuo 19-ojo turo demonstruoja prasčiausią puolimo reitingą lygoje. Kalbėdamas apie problemas varžovų aikštės pusėje, austras išskyrė pagrindinį aspektą, lemiantį prastus skaičius puolime.

„Pasakysiu, kad tai nėra vienas dalykas, – sakė Schilleris. – Pirmiausia, mūsų išsidėstymas nebūna geras, tuomet nejuda gerai kamuolys, bet mes ties tuo dabar dirbame.“

Likus keturiems turams iki reguliariojo sezono pabaigos „Žalgirio“ treneris įvertino šansus pasiekti atkrintamąsias.

„Paprasta – turime laimėti visas ketverias rungtynes, tuomet labai dideli šansai pasiekti atkrintamąsias. Su trimis pergalėmis šansai būtų mažesni, įmanoma patekti ir su dviem laimėjimais, bet tuomet turėtų įvykti stebuklas“, – teigė Schilleris.

„Maccabi“ jau nebepretenduoja į atkrintamąsias ir atrodytų, jog žaisdami neturi, ko prarasti. Vis dėlto Schilleris su tokia nuomonė nesutiko.

„Nemanau. Galvoju, kad lygoje nėra komandos, kuri neturėtų, ko prarasti. Kiekvienos rungtynės yra svarbios, nesvarbu, ar kovoji dėl atkrintamųjų, ar ne. Taip mūsų darbe nėra, klubams yra svarbi kiekviena pergalė. Žinoma, jei kovoji dėl atkrintamųjų, yra didesnė baimė suklysti“, – baigė Schilleris.

Rodyti komentarus

Nemanau kad bus lengva prieš Makabį.Kažkaip nematau laiminčių žalgiriečių.Labai jau forma prasta.Jei žais kaip prieš dzūkus,pasikartos turkų scenarijus.
2021-03-25
+1
Atsakyti
Metant per varžybas vidutiniškai vos kiek daugiau nei šešiasdešimt taškų patekti į atkrintamasias vienas juokas. Treneris žino ką kalba, neveltui savo kruvinu darbu pasiekė stulbinamą stabilumą, komandos pelnomi taškai per kėlinį penkioliką. Taigi drebėkit priešininkai.
2021-03-25
Atsakyti
"Su trimis pergalėmis šansai būtų mažesni, įmanoma patekti ir su dviem laimėjimais, bet tuomet turėtų įvykti stebuklas“, – teigė Schilleris. Treneris nesigaudo turnyrinėje lentelėje ar kaip čia yra? Nemato, kad yra 1 rungtynėmis mažiau sužaidusiu? Mano galva su 4 pergalėmis patekt bus super sudėtinga, o su 3 čia jau išvis stebuklų stebuklas būtų.
2021-03-24
+4
Atsakyti
rr
Treneri, jei stebėjai paskutines kelias macabis rungtynes, tai turėjai pastebėti, kad kai paaiškėjo kad nepateks i top 8, jie ismes nebežaidžia, arba žaidžia kas sau.
2021-03-24
Atsakyti

Rašyti komentarą

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.