Mėnesį laukta pergalė: „Raptors“ sutriuškino Jokičiaus vedamą „Nuggets“

2021-03-25 07:57

Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pascalis Siakamas pelnė 27 taškus, o jo traukiama Toronto „Raptors“ (18-26) nutraukė ilgiausią lygoje devynių pralaimėjimų seriją.

27
29
89%
8/9
8

Kanados klubo krepšininkai NBA mače savo aikštėje 135:111 (38:30, 34:24, 26:27, 37:30) sutriuškino Denverio „Nuggets“ (26-18).

„Raptors“ iškovojo pirmą pergalę nuo vasario 26 dienos.

Jau antrajame kėlinyje „Raptors“ kelis kartus turėjo 24 taškų persvarą, o rekordinis pranašumas buvo užfiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kuomet komandas skyrė 35 taškai (127:92).

Siakamas per 34 minutes pelnė 27 taškus (5/9 dvit., 3/7 trit., 8/9 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

OG Anunoby per pirmuosius du kėlinius surinko 18 iš 23 savo taškų.

Kyle'as Lowry per 33 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o jo +/- rodiklis buvo +42. Tai – antras geriausias rezultatas „Raptors“ klubo istorijoje ir pats geriausias šį sezoną visoje NBA.

„Raptors“ pataikė 24 tritaškius iš 48 (50 proc.) bei užfiksavo klubo rekordą.

„Nuggets“ pralaimėjo tik trečią kartą per pastarąsias 12 rungtynių.

Denverio ekipos gretose išsiskyrė Nikola Jokičius. Serbo sąskaitoje per 29 minutes buvo 20 taškų (8/12 dvit., 4/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 27 (5/9 dvit., 3/7 trit., 8/9 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), OG Anunoby 23 (5/9 trit., 6 atk. kam.), Normanas Powellas 22 (5/8 dvit., 3/4 trit.), Fredas VanVleetas 19 (5/9 trit.), Paulas Watsonas 12 (4/7 trit., 6 atk. kam.), DeAndre Bembry 9, Kyle'as Lowry 8 (2/3 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius (8/12 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 25 naud.) ir Jamalas Murray (5/12 dvit., 3/5 trit., 7 rez. perd.) po 20, Michaelas Porteris 19 (2/7 dvit., 5/6 trit., 8 atk. kam.), Paulas Millsapas 11 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).