Rekordinio Hayeso nepakako: pabaigoje subyrėjęs „Žalgiris“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą paeiliui

2021-03-25 20:00

Nigelas Hayesas sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje, bet jo vedamas Kauno „Žalgiris“ (15-16) sugriuvo blogiausiu įmanomu momentu.

Fotogalerija

Martino Schillerio auklėtiniai namuose 81:88 (26:18, 14:20, 23:26, 18:24) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (12-17) ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Dvikovos nugalėtojas paaiškėjo rungtynių pabaigoje. Paulius Jankūnas realizavo baudas, Hayesas bei Augustine‘as Rubitas pridėjo po dvitaškį ir sėkmingą atkarpą sužaidęs „Žalgiris“, likus žaisti mažiau nei 4 minutes, įgijo 7 taškų persvarą (79:72).

Vis dėlto šeimininkai tokiu pranašumu ilgai nesidžiaugė. Ante Žižičius pataisė netikslų metimą, Scottie Wilbekinas smeigė tritaškį ir per 30 sekundžių 5 taškus surinkę svečiai kaipmat grįžo į rungtynes – 77:79.

Kita „Žalgirio“ ataka užstrigo, Chrisas Jonesas pataikė abi baudas ir likus žaisti 2 min. 33 sek. rezultatas buvo lygus (79:79).

Po šio epizodo Rokas Jokubaitis pelnė taškus iš po krepšio, bet Elijah Bryantas atsakė tritaškiu, o Žižičius įkrovė iš viršaus ir prasidėjus paskutinei minutei „Maccabi“ pirmavo 84:81.

Schilleris paprašė minutės pertraukėlės, tačiau žalgiriečių ataka baigėsi Thomaso Walkupo klaida. Kitoje aikštės pusėje Wilbekinas atseikėjo dvitaškį ir užtvirtino „Maccabi“ pergalę – 86:81.

Hayesas šį vakarą per 32 minutes surinko 24 taškus (5/6 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.), 5 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 5 išprovokuotas pražangas bei 30 naudingumo balų.

Amerikiečiui tai buvo tiek rezultatyviausios, tiek naudingiausios karjeros rungtynės.

Tuo metu po dvikovos save pliekė Grigonis, kuris šiame susitikime surinko 14 taškų (2/7 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, po 1 atkovotą ir perimtą kamuolį, 5 klaidas bei 7 naudingumo balus.

„Galiu komentuoti tik apie savo žaidimą, kuris jau seniai buvo duobė, tai šiandien – dugnas, – atviromis kortomis dėstė žalgirietis. – Durnos tos klaidos, nepataikyti lengvi metimai. Kai manęs reikėjo komandai, atėjo nuovargis – baisu. Jeigu buvau tas žaidėjas, kuriuo buvo galima pasitikėti gale, dabar jo nebuvo. Tik ant savęs galiu pasiimti viską.“

Dvikovos pradžia kauniečiams nieko blogo nežadėjo. Hayesas vien per pirmąjį ketvirtį buvo surinkęs 12 taškų, o po amerikiečio ir Luko Lekavičiaus taškų „Žalgiris“ pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (23:10).

Vis dėlto nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Omri Casspi atgaivino „Maccabi“ puolimą, svečiai spurtavo 18:5 ir iš „Žalgirio“ pranašumo nieko neliko – rezultatas tapo lygus (28:28). Nuo šios akimirkos abi komandos praktiškai iki pat dvikovos pabaigos žaidė taškas į tašką.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai pasirodė Chrisas Jonesas, kuris per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 4 sykius suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 24 (5/6 dvit., 3/5 trit., 30 naud. bal.), Marius Grigonis 14 (2/7 dvit., 3/6 trit., 5 kld.), Rokas Jokubaitis 11 (4/9 dvit.).

„Maccabi“: Draganas Benderis 16 (4/4 dvit.), Chrisas Jonesas 13 (5/6 dvit., 21 naud. bal.), Elijah Bryantas ir Scottie Wilbekinas (4/6 dvit.) po 12, Ante Žižičius 10 (5/7 dvit.).

Jei žali taip myža į kelnes po eilinio pralaimėjimo eurolygoje ir nepatekimo į top8, tai kas būtų jei LKL finale prapistu Rytui...tai žali apsišiktu, šūdini kotletai pabirtu...tiek žalių žaidėjai tiek jų vadyba su genialiu menedžeriu apsišiktu nuo šoko.
2021-03-26
-1
Žalgiriui didele didele (_._)
2021-03-25
-2
Įdomu,kaip komplektuos kitam sezonui-3 numerio neturime,Rubitas žemokas.Pamatysime.Senukai Milaknis,Jankūnas jau nedaug parako turi
2021-03-25
-1
Ačiū už gerą sezoną,pirmas penketukas yra geras.Komanda turėtų padėkoti Gebenui,Vasturia,Blaževičiui,Garino,Milakniui už žaidimą Žalgiryje.Jankūnas gal dar ir galėtų likti.Komanda turi stiprintis kitą sezoną vietoje paminėtų žaidėjų
2021-03-25
+3
Jo padekoti Marekui alga 150000 plius ispirka 120000 ir pude metus ant suolo ir dar ismokes kompensacija 170000, jauti ka rasai?
2021-03-25
Sumuojant sezona jau dabar(nes 3 likusios rungtynes nieko nereiškia), realiai mastant, komanda nieko įtikinančio neparodė. Pasėmėm 2 pergales pries žlugusia chimki(vienose rungtynėse žaidė su 7 krepšininkais), tada Alba, kuri ir neturėjo žaidėju dėl koronos, dar pasėmėm Feberbache, kuria tuo metu visi talžė iš eilės, keturias rungtynes(2x Oly, Bayern, Valencia) buvom per metima nuo pralaimėjimo, kas tuo metu daug džiaugsmo suteikė, bet mastan blaiviai, tos pergalės buvo neužtikrintos ir su dideliu sėkmės faktorium. Rungtynės kurios buvo sužaistos užtikrintai, tai namie prieš efes, baskonia, asveli ir išvyko zvezda, tai apibendrinant 5 užtikrintos pergalės, 4 per sėkme, 2 kai varžovai sirgo korona ir neturėjo sudėties, dar buvo namie prieš merdinčia Khimki ir Zvezda. Nežinau sakykit, ka norit bet sezonas toks labai 50/50 taip tu pergaliu yra, bet jei vienas kitas metimas, būt nepakrites, dabar turėtume 10-11 pergaliu ir svarstytume ar Schilleris vertas likt kitam sezonui.
2021-03-25
+2
Šį kart pralaimėjimas gryyynai trenerių štabo. Išvargini Grigoni iki negalėjimo, pasodini ant suolo ir 3 lemiamus metimus patiki seneliui Jankunui ir Rokui. Kai tuo tarpu turi degantį Nigeli. Už Šitą graju, Šileri, sėsk - du!
2021-03-25
-2
Sveikinimai stipresniems ir tiek!ŠAUNUOLIAI👌
2021-03-25
+5
Negaliu daugiau,net pilvą ir žandus paskaudo iš juoko😂 pažiūrėkit kaip juos per visus galus...😄,o Jokubaičiokas gi,visas apsisnarglėjes ,ašarėlę braukia😁 iš vienos pusės džiugu,kad dar teisybė yra šioj žemėj,iš kitos-liūdna ...kad tiek daug žmonių buvo kvailinami melu. P.S. Tai visgi,kuriems čia reikėjo pergalės ,kas namuose žaidė,o kurie išvykoj?