Galingai žaidęs Micičius atvedė „Anadolu Efes“ į pergalę prieš „Panathinaikos“

2021-03-25 21:23

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Įspūdingą sportinę formą Eurolygoje ir toliau demonstruoja Stambulo „Anadolu Efes“ (20-11).

21
30
7
88%
7/8

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 85:65 (24:21, 19:12, 17:16, 25:16) lengvai nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (10-19) krepšininkus.

Sunkiai sezoną pradėję turkai šiuo metu yra viena karščiausių Senojo žemyno komandų ir per pastaruosius 14 mačų laimėjo 12 kartų bei rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Artimiausias „Anadolu Efes“ taikinys – antroje vietoje žengiantis bei vienomis rungtynėmis mažiau sužaidęs Maskvos CSKA (20-10).

Apčiuopiamą persvarą šeimininkai įgijo antrajame kėlinyje, kuomet po Vasilije Micičiaus dvitaškio prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą (43:33).

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet turkai spurtavo 9:1 ir po Tiboro Pleisso dvitaškio likus 4 minutėms susikrovė 19 taškų pranašumą (74:55).

„Anadolu Efes“ į pergalę vedė Micičius, kuris per 25 minutes pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21 (7/8 dvit., 7 rez. perd., 30 naud.), Bryantas Dunstonas 15 (5/7 dvit., 5/6 baud.), Rodrigue'as Beaubois (3/4 trit., 6 atk. kam.) ir Shane'as Larkinas (3/6 trit., 5 rez. perd.) po 13, Tiboras Pleissas 8 (4/6 dvit.).

„Panathinaikos“: Mario Hezonja 14 (3/8 dvit., 2/4 trit.), Konstantinos Mitoglou (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Zachas Auguste'as (4/5 dvit.) po 10, Howardas Sant-Roosas (1/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Eleftherios Bochoridis (4 rez. perd.) po 7.