Lemiamas baudas paskutinę sekundę pataikęs Lillardas išplėšė „Blazers“ pergalę Majamyje

2021-03-26 07:06
Nuotr.: AP-Scanpix

Damianas Lillardas vėl blizgėjo, kai jo komandai reikėjo labiausiai ir pasirūpino dar viena Portlando „Trail Blazers“ (26-18) pergale.

Terry Stottso auklėtiniai išvykoje 125:122 (31:24, 28:34, 32:33, 34:31) palaužė Majamio „Heat“ (22-23).

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Robertas Covingtonas atseikėjo tritaškį ir išvedė „Blazers“ į priekį (117:116).

18
30
16
100%
2/2

Vis tik tuomet užsikūrė Bamas Adebayo, kuris pataikė du dvitaškius bei pridėjo metimą iš po krepšio ir likus 10,8 sekundės išlygino rezultatą – 122:122.

„Blazers“ paprašė minutės pertraukėlės ir lemiamą ataką patikėjo Lillardui, kuris likus sekundei atliko tritaškį, bet vos išmetus kamuolį teisėjai užfiksavo pražangą ir pasiuntė Portlando ekipos lyderį prie baudų metimų linijos.

Lillardas šaltakraujiškai realizavo visas tris baudas, o „Heat“ darnios atakos surengti nebesuspėjo ir finalinė sirena paskelbė „Blazers“ triumfą.

Iš viso Lillardas šiąnakt pelnė 22 taškus (4/11 dvit., 2/8 trit., 8/8 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą bei tris sykius suklydo.

Dar geriau pasirodė C.J. McCollumas, kuris surinko 35 taškus (8/11 dvit., 6/14 trit., 1/2 baud.), 8 rezultatyvius perdavimus, 1 atkovotą kamuolį, 1 bloką bei 4 klaidas. Gynėjas jau po pirmojo kėlinio savo sąskaitoje turėjo 21 tašką.

„Kartais aš užsikuriu, tačiau Dame‘as uždaro rungtynes“, – apie paskutinę ataką sakė McCollumas.

„Heat“: Tyleris Herro (4/10 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud., 8 rez. perd.) ir Bamas Adebayo (13/16 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 5 blok.) po 29, Kendrickas Nunnas 22 (6/8 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 12 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Trevoras Ariza 9 (5 atk. kam.), Gabe'as Vincentas (2/6 trit., 9 rez. perd.) ir Maxas Strusa (4/4 dvit.) po 8.

„Blazers“: C.J. McCollumas 35 (8/11 dvit., 6/14 trit., 8 rez. perd., 4 kld.), Damianas Lillardas 22 (4/11 dvit., 2/8 trit., 8/8 baud., 9 rez. perd.), Carmelo Anthony 20 (2/7 dvit., 4/7 trit., 6 atk. kam.), Enesas Kanteris 18 (8/11 dvit., 16 atk. kam.), Robertas Covingtonas 10 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Anfernee Simonsas 9 (3/6 trit.).