Rezultatyviausiai žaidęs Velička atvedė savo klubą į pergalę Vokietijoje

2021-03-28 18:10
Nuotr.: Imago Images
Nuotr. Imago Images

Arnas Velička buvo rezultatyviausias savo ekipoje, o jo vedamas Braunšveigo „Lowen“ (9-15) nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją Vokietijos pirmenybėse.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Pete'o Stroblo auklėtiniai namuose 80:68 (22:15, 26:22, 15:15, 17:16) nugalėjo Frankfurto „Skyliners“ (10-15) krepšininkus.

Velička per 31 minutę pelnė 16 taškų (2/2 dvit., 1/3 trit., 9/14 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles, 3 sykius suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Skyliners“ nuo nesėkmės neišgelbėjo Mattas Mobley, kuris per 38,5 minutės pelnė 24 taškus (1/5 dvit., 6/14 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Su 9 pergalėmis ir 15 nesėkmių Veličkos klubas rikiuojasi 13-oje turnyrinės lentelės vietoje.

„Lowen“: Arnas Velička 16, Gavinas Schillingas 15 (9 atk. kam.), Jamesas Robinsonas 10, Mateušas Peterka 10.

„Skyliners“: Mattas Mobley 24, Rasheedas Moore'as 14 (6 atk. kam.), Kamari Murphy 9.