Sunkiai sulaikomas Curry pražudė „Bulls“

2021-03-30 07:40

Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Beveik po dviejų savaičių pertraukos į aikštelę grįžęs Stephenas Curry traumos padarinių nejautė.

32
29
80%
4/5
43%
6/14

Gynėjo vedami „Golden State Warriors“ (23-24) namuose 116:102 (34:29, 31:31, 31:25, 20:17) pranoko Čikagos „Bulls“ (19-26).

Dėl uodegikaulio skausmų nežaidęs Curry šiąnakt per 30 minučių surinko 32 taškus (5/10 dvit., 6/14 trit., 4/5 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 1 klaidą.

„Warriors“ pabėgo ketvirtojo kėlinio pradžioje. Kelly Oubre pataisė netaiklų savo paties metimą, Jordanas Poole‘as pelnė taškus iš po krepšio, Andrew Wigginsas surinko keturis taškus paeiliui, o šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 bei susikrovė triuškinamą persvarą – 111:93.

Per likusią susitikimo dalį „Bulls“ atsitiesti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis su nesėkme.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė po mainų atvykęs Nikola Vučevičius, kuris surinko 21 tašką (9/9 dvit., 0/4 trit., 3/3 baud.), 9 atkovotus kamuolius bei 6 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (5/10 dvit., 6/14 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 21 (5/10 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd.), Kelly Oubre 18 (8/16 dvit., 11 atk. kam.), Jamesas Wisemanas 12 (6/8 dvit., 5 atk. kam., 4 blok.), Draymondas Greenas 11 (3/5 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Kentas Bazemore'as 9, Jordan Poole'as 7 (1/6 trit.).

„Bulls“: Nikola Vučevičius 21 (9/9 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Patrickas Williamsas (7/12 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Tomašas Satoransky (5/8 dvit., 8 rez. perd.) po 14, Lauri Markkanenas 13 (3/4 trit., 6 atk. kam.), Zachas LaVine'as 12 (3/9 dvit., 1/7 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Thaddeusas Youngas 10 (5/5 dvit.).