Hezonja išplėšė pratęsimą, kuriame „Pao“ paguldė „Armani Exchange“

2021-04-01 23:11

Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Lemiamoje ketvirtojo kėlinio atakoje iniciatyvą prisiėmęs Mario Hezonja išplėšė pratęsimą, per kurį Atėnų „Panathinaikos“ (11-20) sudavė smūgį namų aikštės pranašumo Eurolygos atkrintamosiose siekiančiai Milano „Armani Exchange“ (20-13).

14
21
7
2

Per pagrindinį laiką visuomet varžovus besiviję Odedo Kattasho auklėtinai namuose triumfavo 86:83 (15:26, 14:20, 20:13, 21:11, 16:13).

Hezonjai išlyginus rezultatą – 70:70, svečiai savo atsakymui dar turėjo apie dvi sekundes, bet Sergio Rodriguezas suklydo išsimesdamas kamuolį.

Hezonja pratęsimą atidarė taikliu tritaškiu, kuris užkūrė „Pao“ toliašaudę artileriją – po tolimą šūvį pridėjo Shelvinas Mackas ir Ioannis Papapetrou bei šeimininkai perėmė iniciatyvą – 81:73.

Mackui pelnius aštuntą savo tašką pratęsime, Atėnų klubas įgijo dviženklę persvarą – 83:73.

Lemiamoje pratęsimo atakoje Luigi Datome turėjo galimybę lyginti rezultatą, bet italo bandymas atakuoti krepšį iš toli nepasiekė tikslo ir žaliai-balti finišavo pergalingai – 86:83.

Hezonja per 21 minutę pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, 3 sykius suklydo, išprovokavo 3 pražangas bei 5 kartus prasižengė.

Atėnų ekipos gretose po dviejų mėnesių pertraukos į aikštę grįžo Nemanja Nedovičius, kuris žaidė 11 minučių ir įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.).

Milano klubo pralaimėjimas užtikrino „Anadolu Efes“ namų pranašumą atkrintamosiose.

„Panathinaikos“: Mario Hezonja 17, Benas Bentilas 16, Georgios Papagiannis ir Ioannis Papapetrou – po 14, Shelvinas Mackas 11.

„Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 15, Kevinas Punteris 13, Zachas LeDay, Kalebas Tarczewski ir Shavonas Shieldsas – po 12, Sergio Rodriguezas 10.