„Raptors“ pažemino „Warriors“ krepšininkus 53 taškų persvara

Toronto „Raptors“ (19-30) pasiekė didžiausią šio NBA sezono pergalę.

38
67%
10/15
5

Kanados klubas savo aikštėje 130:77 (27:26, 35:16, 46:14, 22:21) pažemino „Golden State Warriors“ (23-26) krepšininkus.

Iki šiol didžiausia sezono pergalė buvo Dalaso „Mavericks“ prieš Los Andželo „Clippers“ – 124:73.

„Warriors“, kuri vertėsi be Stepho Curry ir Draymondo Greeno, patyrė septintąją nesėkmę per pastarąsias aštuonerias rungtynes.

Šeimininkai antrąjį ir trečiąjį kėlinius bendrai laimėjo 51 taško persvara – 81:30. Tai buvo vos antroji „Raptors“ pergalė per pastarąsias 15 rungtynių.

Toronto komandai Pascalis Siakamas per 31 minutę pelnė 36 taškus (10/15 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tokį pasirodymą puolėjas surengė per savo 27-ąjį gimtadienį.

Svečių ekipoje pasižymėjo Andrew Wigginsas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 15 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 36 (10/15 dvit., 4/9 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Gary Trentas 24 (6/9 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), OG Anunoby 21 (6/8 dvit., 2/4 trit.), Malachi Flynnas 16 (6/8 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Boucheras 10 (5/5 baud., 6 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok.).

„Warriors“: Andrew Wigginsas 15 (4/6 dvit.), Jordanas Poole'as (3/9 trit.) ir Nico Mannionas (4 rez. perd., 4 kld.) po 10, Kelly Oubre'as (1/7 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Jamesas Wisemanas (3/9 dvit., 5 atk. kam.) ir Ericas Paschallas (6 atk. kam.) po 9.