Įpusėjo NBA 2K21 „BasketNews.lt“ patronų pavasario čempionato grupių etapas

2021-04-07 20:17
Nuotr.: A.Sakavičius iliustracija
Nuotr. A.Sakavičius iliustracija

NBA 2K21 „BasketNews.lt“ patronų pavasario čempionate prabėgo pirmasis mėnuo.

Pavasario čempionato nugalėtojui atiteks „PlayStation 5“ konsolė, kurią įsteigė prie turnyro rėmėjų gretų prisijungęs buitinės technikos ir elektronikos tinklas TECHNORAMA.LT.

Grupių etapas

Pavasario čempionatas vyksta trimis divizionais – A ir B (pagal pasirodymą žiemos čempionate) bei N (turnyro naujokai). Kiekvieno diviziono žaidėjai buvo paskirstyti į tris grupes po 13 žaidėjų.

Pirmajam grupių etapo mėnesiui pasibaigus (balandžio 6 d., 23:59 val.) reikėjo būti sužaidus bent pusę (12) rungtynių. Jei kažkuris žaidėjas dėl svarios priežasties negalėjo žaisti, pastarojo mačai nebuvo skaičiuojami. Grupių etapui pasibaigus, nuo kiekvieno nesužaisto mačo bus minusuojamas vienas taškas. Pvz., per pirmąjį mėnesį sužaidus 7 rungtynes, vėliau nuo galutinės rikiuotės bus atimti 5 taškai (12 - 7 = 5).

13 17 2 15 62.1 78.2 -16.1 19

Aštuonios aukščiausias vietas kiekvienoje grupėje užėmusios komandos (iš viso 24) pateks į A diviziono atkrintamąsias, kur kovos dėl pagrindinių prizų, o 9-13 vietas – baigs pasirodymą turnyre.

13 0 0 0 0.0 0.0 0 0

Dvi aukščiausas vietas kiekvienoje grupėje užėmusios komandos (iš viso 6) pateks į A diviziono atkrintamąsias, kur kovos dėl pagrindinių prizų, o 3-8 vietas (iš viso 18) – į bendras B ir N divizionų atkrintamąsias, kur žais dėl simbolinių prizų.

Taisyklės

Visi dalyviai grupių etape turi sužaisti po du kartus su visais savo grupės žaidėjais abiems susitartu patogiu laiku. Grupių etapui (24 rungtynės) skiriamos aštuonios savaitės. Grupių etapo pabaiga – balandžio 27 d., 23:59 val.

Rungtynes galima žaisti kada nori, t. y., nėra privaloma kiekvieną savaitę sužaisti tam tikrą kiekį mačų, o dvikovų skaičius per savaitę nėra ribojamas. Vadinasi, neturint galimybės žaisti tam tikrą laikotarpį, sužaisti daugiau mačų galima anksčiau arba vėliau. Svarbiausia – grupių etapui pasibaigus būti sužaidus po kartą su visais varžovais. Vis dėlto, per pirmąjį grupių etapo mėnesį (iki balandžio 6 d.) reikės būti sužaidus bent pusę rungtynių.

Už kiekvieną pergalę skiriami 2 taškai, o pralaimėjimą – vienas. Nesužaidus rungtynių, negaunama nė taško. Jeigu grupėje surenkama po lygiai taškų, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.

Rungtynių taisyklės:

• Game style: Superstar
  • Quarter Length: 5 minutes
  • Fatigue: On
  • Game speed: Normal
  • Off-ball gynyba draudžiama (jei pateikiami bent trys trumpi vaizdo įrašai, kuriuose varžovas gynėsi pagal Off-ball gynybą, jam įskaitomas techninis pralaimėjimas 0:50)

Kitos taisyklės:

• Jeigu žaidimas užstringa ar nutrūksta iki pirmojo kėlinio pabaigos, rungtynes reikia peržaisti iš naujo. Jeigu žaidimas užstringa antrajame kėlinyje ir vėliau, likusį laiką reikia peržaisti su esamu rezultatu (t. y., jeigu mačas nutrūksta, pvz., trečiajame kėlinyje esant rezultatui 49:39, peržaisti reikia du kėlinius, o prie galutinio rezultato pridėti 49:39).
  • Jeigu žaidimas stringa, rungtynes reikia nutraukti iki pirmojo kėlinio pabaigos, kitaip mačą privaloma tęsti.
  • Jeigu priešininkas tyčia palieka mačą, jam prie esamo rezultato pridedama -20 (t. y., jeigu išeitą esant rezultatui, pvz., 39:59, jam įskaitomas pralaimėjimas 39:79).

Apie MyLeague:

• MyLeague skirta tik tam, kad būtų žaidžiama be traumų, t. y., draudžiama daryti bet kokius pakeitimus sudėtyje ir dizaine.
  • MyLeague draudžiamas Real Player %.

Tarpusavyje žaidžiant po du kartus, vienas mačas žaidžiamas namuose, kitas išvykoje.

Rezultatai ir turnyrinės lentelės, kurias netrukus bus galima rasti paspaudus čia arba „BasketNews.lt“ tinklalapyje, skiltyje „Kitos –> 2K lyga“, bus nuolat atnaujinamos, o rezultatai įvedami per parą nuo jų atsiuntimo (išskyrus savaitgaliais).

Kiekvienų rungtynių rezultato nuotrauką mačo veda nurodytoje formoje.

Prizai

Pavasario čempionato pagrindinį prizą įsteigė turnyro rėmėjas – buitinės technikos ir elektronikos tinklas TECHNORAMA.LT.

A diviziono žaidėjai varžysis dėl šių prizų:

Dėl trečiosios vietos nebus žaidžiama.

B ir N divizionų finalininkai bus apdovanoti simboliniais prizais – „BasketNews.lt“ atributika.