Visų laikų „Grizzlies“ rekordininku tapęs Valančiūnas svariai prisidėjo prie pratęstos pergalių serijos

2021-04-08 06:06

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas tapo visų laikų Memfio „Grizzlies“ (26-23) rekordininku, o jo ekipa pratęsė pergalingą seriją.

19
29
73%
8/11
11

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykoje 131:113 (29:34, 38:30, 43:23, 21:26) sutriuškino Atlantos „Hawks“ (27-25) krepšininkus ir šventė ketvirtąją pergalę paeiliui.

Valančiūnas per 26 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir nė sykio nesuklydo.

Tai buvo 19-osios lietuvio rungtynės paeiliui, kuriose jis atkovoja bent 10 kamuolių. Tokia serija – ilgiausia „Grizzlies“ klubo istorijoje.

Memfio krepšininkai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Valančiūnas įkrovė iš viršaus, Ja Morantas pridėjo dvitaškį, Graysonas Allenas atseikėjo tris tritaškius iš eilės bei pataikė metimą iš po krepšio, o svečiai spurtavo 17:4 bei susikrovė triuškinamą persvarą – 96:75.

Toliau apsukų nemažinę „Grizzlies“ ketvirtąjį kėlinį, kuris tebuvo formalumas, pasitiko pirmaudami 23 taškais (110:87).

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė geriausias sezono rungtynes sužaidęs Allenas, kuris surinko 30 taškų (7/9 dvit., 3/9 trit., 7/8 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ ekipai šiąnakt dėl kairiosios Achilo sausgyslės skausmų nepadėjo pagrindinis vidurio puolėjas Clintas Capela, o jį pavadavo naujokas Onyeka Okongwu, kuris pasižymėjo surinkdamas dvigubą dublį – 13 taškų bei 11 atkovotų kamuolių.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 24 (5/12 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam.), Trae Youngas 14 (6/13 dvit., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Kevinas Huerteris (4/9 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Onyeka Okongwu (6/12 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.) ir Lou Williamsas (5/9 dvit.) po 13, Solomonas Hillas 10 (1/5 trit., 6 atk. kam.), Nathanas Knightas (4/7 dvit.) bei Tony Snellas (2/2 trit.) po 9.

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 30 (7/9 dvit., 3/9 trit., 7/8 baud.), Ja Morant (6/10 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.) ir Jonas Valančiūnas (8/11 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.) po 19, Dillonas Brooksas 17 (3/5 trit.), Kyle'as Andersonas 16 (3/5 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Tyusas Jonesas 10 (2/2 trit., 4 rez. perd.), Johnas Koncharas 7 (2/3 trit.).

Jono Valančiūno pasirodymas:

Jono pasiekimas įspūdingas,bet nereikia pamiršti ir kitų dviejų pergalės kalvių.Andersonas tapo viską darančiu žaidėju ir artėja link rungtynių,kai surinks trigubą dublį.Na ir Allenas karjeros rungtynes sužaidė.Žaidėjas,kuris univere pasižymėjo aikštingu ir kietu charakteriu,mėgdavęs veltis į konfliktus,Memfyje yra pilnai atsidavęs komandai.Už tai grizliai ir yra kieti.
2021-04-08
ttd
meistro rankose ir kaip jus ten kaimuose sakote "balkis" mirtinas ginklas
2021-04-08
+1
hmz
JV mldc, puikus sezonas, daro savo darbą Hawks, reikia paminėti, kad nežaidė 4 iš startinio penkto žaidėjų ir pirma opcija nuo suolo (Gallinari) :D tai Memphis tiesiog privalėjo laimėti