Stambulo klubą patiesę Milano krepšininkai užsitikrino ketvirtąją vietą

2021-04-09 23:40

Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Milano „Armani Exchange“ (21-13) Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigė pergale bei užsitikrino namų aikštės pranašumą ketvirtfinalio serijoje.

19
20
89%
8/9
2

Ettore Messinos auklėtiniai namuose 98:75 (29:19, 20:20, 29:17, 20:19) lengvai įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (22-12).

Milano klubas reguliariajame sezone liko ketvirtoje vietoje, o „Anadolu Efes“ jau prieš šį mačą žinojo, kad užims trečią poziciją.

„Anadolu Efes“ ketvirtfinalyje žais su šeštoje vietoje likusiu Madrido „Real“ (20-14).

Tuo metu ketvirtą vietą užėmęs Milano „Armani Exchange“ priims Miuncheno „Bayern“ (21-13) iššūkį.

Italijos ekipa jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą (29:19), o po trijų kėlinių nugalėtojas klausimų nebekėlė – Milano klubas pirmavo 22 taškais (78:56).

Milano komandai Shavonas Shieldsas per 20 minučių pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Po pusantro mėnesio pertraukos į rikiuotę grįžęs Malcolmas Delaney nugalėtojams per 16 minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 3/5 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 10 naudingumo balų.

Stambulo ekipos gretose išsiskyrė Rodrigue'as Beaubois, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 15 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit.), 3 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 19 (8/9 dvit.), Kevinas Punteris 18 (6/10 dvit.), Zachas LeDay 15 (3/5 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Vladimiras Micovas (2/4 trit.) ir Jeremy Evansas (5/5 dvit., 7 atk. kam.) po 10, Malcolmas Delaney ir Sergio Rodriguezas (10 rez. perd., 3 per. kam.) po 7.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 15 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Chrisas Singletonas 12 (2/3 trit.), Tiboras Pleissas 11 (2/3 trit.), Vasilije Micičius 8 (4/5 dvit., 4 rez. perd.).