Dominavęs Kupšas atvedė „Juventus“ į dramatišką pergalę prieš „Pieno žvaigždes“

2021-04-10 19:30

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11-17) iš Utenos grįžta nuleistomis galvomis.

Gedimino Petrausko auklėtiniai Betsafe – LKL pirmenybių rungtynėse išvykoje 83:85 (28:22, 18:19, 20:20, 17:24) nusileido Utenos „Juventus“ (18-10) krepšininkams.

Nugalėtojus į priekį vedė Mindaugas Kupšas, buvęs arti savo asmeninių rekordų. Vidurio puolėjas per 31 minutę pelnė 26 taškus (9/9 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 37 naudingumo balus.

26
37
89%
8/9
10

Geriausi aukštaūgio pasirodymai LKL – 27 pelnyti taškai bei 42 surinkti naudingumo balai.

Likus pusantros minutės Vaidas Kariniauskas taškais su pražanga išlygino rezultatą (80:80), o netrukus Martynas Gecevičius smeigė ir tritaškį – 83:80.

Šeimininkų spurtą pratęsė Ignas Vaitkus, blokavęs Steveno Haney metimą ir greitoje atakoje įdėjęs kamuolį iš viršaus (85:80), o į tai tritaškiu atsakė Jahennsas Manigat (83:85).

Tas pats Manigat turėjo galimybę išplėšti svečiams pergalę, tačiau jo tolimas metimas su rungtynių sirena tikslo nepasiekė.

Likus žaisti 6 minutes pasvaliečiai turėjo 13 taškų persvarą (77:64), tačiau šeimininkai greitai ištirpdė šį deficitą.

Pasvalio ekipos gretose pasižymėjo Paulius Petrilevičius, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 14 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit.), 8 atkovoti kamuoliai ir 17 naudingumo balų.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 26 (9/9 dvit., 8/9 baud., 10 atk. kam., 37 naud.), Martynas Gecevičius (3/7 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Vaidas Kariniauskas (5/7 dvit., 4/8 baud., 7 rez. perd., 8 kld.) po 14, Žygimantas Skučas (5/7 dvit., 2 blok.), Ignas Vaitkus (6 atk. kam.) po 10, Gintautas Matulis 8 (2/3 trit.).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 14 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Stevenas Haney 13 (2/4 trit.), Yannickas Franke 12 (3/7 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd.), Jahennsas Manigat 11 (3/6 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Edgaras Želionis 10 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Branko Mirkovičius (5 rez. perd.), Karolis Giedraitis po 7.