COVID-19 plinta „Ryte“: infekcija nustatyta ir žaidėjui

Lukas Malinauskas
„BasketNews.lt“
2021-04-13 17:00
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Vilniaus „Ryto“ klube išplito COVID-19 infekcija. Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, sostinės ekipos gretose antradienį buvo patvirtintas dar vienas apsikrėtimas koronavirusu, šį kartą – žaidėjui. 

„Rytas“ antradienį oficialiai skelbė apie vyr. treneriui Giedriui Žibėnui nustatytą apsikrėtimą COVID-19 virusu.

Krepšininkui ir „Ryto“ vyr. treneriui koronaviruso testai buvo atlikti pajutus ligos simptomus. Trečiadienį testuosis likusi komandos dalis.

Sulaukus neigiamų rezultatų, „Rytas“ mėgins grįžti į treniruotes, o į savaitgalį laukiančią namų akistatą su Alytaus „Dzūkija“ stos vedamas asistentų Georgio Dedaso ir Gusto Maskoliūno.

Antradienio dvikova su Prienų „CBet“ buvo nukelta į vėlesnę datą. 

„Ryto“ treniruočių procesas sustojo po skambios pergalės sekmadienį prieš Kauno „Žalgirį“.

Lietuvos čempionai antradienį taip pat pranešė apie COVID-19 atvejį komandoje – jis nustatytas Patricio Garino. Dėl šios priežasties buvo nukelta antradienį vakare turėjusi vykti akistata su Alytaus „Dzūkija“.

Likusiems žalgiriečiams organizuojant papildomus testus antradienį ir trečiadienį, rungtynės su dzūkais buvo perkeltos į trečiadienio vakarą.

Rodyti komentarus

Net ir čia komentaruose matosi kokia šventa karvė tapo Rytas. Kelios pergalės ir fanų vagonas grįžo ant bėgių
2021-04-13
+4
Atsakyti
Sventa karve tai tik ZK, daugiau kaip ir normalios komandos belike, tad eik i straipsni kur apie ZK raso, ten reik ligonius gydyt
2021-04-13
Atsakyti
Tai, kad paskutiniu metu Žalgiris visiems blogiausias o visi aukština Rytą :) ir Rytas su tokia "vargana" sudėtėle nugalėjo tooooki Žalgirį kuris žaidė be 3 starto penketo žaidėjų. Be Grigonio kuris jau žaidžia už CSKA. Be Vasturios kuris žaidžia už kitą komandą. Rubitas kelias minutes pažaidė po viruso, Garino atlikinėjantis reabilitacija. Ir visi aukština Rytą :)
2021-04-13
+2
Atsakyti
Na Ryto fanai buvo juokinga kai Garino užsikrėtė, o dabar Žibėnas ir dar vienas žaidėjas užsikrėtė. Tai gal iš šito irgi pasišaipykite ir pajuokaukite? Ar čia jau šventoji karvė Rytas yra neliečiamieji?
2021-04-13
-1
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.