Atidėtose rungtynėse siautėjęs Durantas pasirūpino „Nets“ pergale

2021-04-14 06:29
Nuotr.: AFP – Scanpix

Kevinas Durantas puolime įjungė aukščiausią pavarą ir pasirūpino Bruklino „Nets“ (37-17) pergale.

„Nets“ atidėtose rungtynėse Minesotoje 127:97 (33:25, 40:27, 31:22, 23:23) sutriuškino vietos „Timberwolves“ (14-41).

Durantas per 27 minutes pelnė 31 tašką (7/9 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Rezultatyvūs perdavimai 4

„Jaučiu, kad su kiekviena minute mano kojos jaučiasi vis geriau ir geriau“, – po rungtynių sakė Durantas, kuris dėl šlaunies traumos nežaidė du mėnesius.

Šios rungtynės buvo atidėtos po to, kai Minesotoje kilo neramumai dėl policininko nušauto 20-mečio Daunte Wrighto.

„Nets“ visus reikalus sutvarkė dar pirmoje mačo dalyje. Landry Shametas atseikėjo tritaškį, Bruce‘as Brownas pelnė taškus su pražanga, DeAndre Jordanas įkrovė iš viršaus, Joe Harrisas smeigė tolimą metimą, o svečiai spurtavo 16:1 bei triuškino savo varžovus – 49:26.

Bruklino ekipa ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudama 73:52 ir atgal šiose rungtynėse nebesižvalgė.

„Didžiuojuosi vyrukais, – teigė vyr. treneris Steve‘as Nashas. – Šiemet turime nemažai iššūkių.“

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 27 (6/11 dvit., 2/11 trit., 9/12 baud., 8 atk. kam.), D'Angelo Russellas 15 (2/7 dvit., 3/5 trit., 4 kld.), Jarredas Vanderbiltas (5/6 baud., 4 blok.), Jordanas McLaughlinas (2/5 trit.) ir Jake'as Laymanas (2/4 trit.) po 9, Joshas Okogie 7 (4 per. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 31 (7/9 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Joe Harrisas 23 (5/8 trit.), Landry Shametas 19 (5/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), DeAndre Jordanas 13 (5/5 dvit., 7 atk. kam.), Bruce'as Brownas (4/13 dvit., 12 atk. kam., 3 per. kam.) ir Timothe Luwawu-Cabarrotas (1/5 trit., 6 atk. kam.) po 9, Jeffas Greenas 7 (5/5 baud., 4 rez. perd.).