Rungtynių pabaigoje spurtavę „Pacers“ su Saboniu priešakyje triumfavo Hjustone

2021-04-15 06:31
Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Domantas Sabonis išsiskyrė sau būdingu naudingu žaidimu, o lietuvio vedama Indianos „Pacers“ (26-28) grįžo į pergalių kelią.

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai išvykoje 132:124 (33:24, 42:31, 31:39, 26:30) pranoko Hjustono „Rockets“ (14-41) ekipą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Sabonis per 37 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 sykius.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Likus žaisti 8 minutes „Pacers“ pirmavo 116:103, tačiau Johnas Wallas surinko 4 taškus paeiliui, Kelly Olynykas smeigė tritaškį ir šeimininkai grįžo į rungtynes – 112:118.

Vis tik Carisas LeVertas pelnė taškus su pražanga, Malcolmas Brogdonas atseikėjo tritaškį, Sabonis įkrovė iš viršaus, o „Pacers“ laimėjo atkarpą 10:3 ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei susigrąžino dviženklį pranašumą – 130:118.

Visas rungtynes pirmavę „Pacers“ antrojo kėlinio pabaigoje turėjo 22 taškų persvarą (75:53), kurios didžiąją dalį išbarstė trečiajame ketvirtyje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Carisas LeVertas surinko 27 taškus (6/11 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą bei 6 klaidas.

„Rockets“: Johnas Wallas 31 (12/21 dvit., 0/7 trit., 7/9 baud., 9 rez. perd., 2 blok.), Kelly Olynykas (7/11 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam.) ir Christianas Woodas (9/17 dvit., 2/4 trit., 13 atk. kam., 3 blok.) po 25, Kevinas Porteris 19 (4/8 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Jae'Seanas Tate'as 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 27 (6/11 dvit., 4/9 trit., 5 atk. kam., 6 kld.), Malcolmas Brogdonas 23 (4/12 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud., 13 atk. kam., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (10/15 dvit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Jeremy Lambas 18 (4/5 trit., 3 blok.), T.J. McConnellas 12 (4/4 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Oshae Brissettas 10, Edmondas Sumneris 7.