Neketina sustoti: 36:5 spurtavę „Šiauliai“ patiesė „Lietkabelį“

2021-04-15 20:05

Įspūdingai antroje mačo pusėje žaidę „Šiaulių“ (10-18) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Puikią atkarpą demonstruojantys Antano Sireikos auklėtiniai namuose 97:87 (22:27, 17:26, 26:7, 32:27) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (19-10).

Septintoje pozicijoje įsitvirtinantys šiauliečiai nuo šeštoje vietoje esančios Prienų „CBet“ ekipos atsilieka viena pergale.

Elvar Mar Fridriksson
29
Taškai 23
Taiklumas 7-14
Atkovoti kamuoliai 2
Rezultatyvūs perdavimai 11

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie prieš ilgąją pertrauką spurtavo 13:2 ir po Pauliaus Valinsko tritaškio su ketvirčio sirena įgijo 14 taškų pranašumą (53:39).

Vis dėlto Saulės miesto krepšininkai pasiduoti neketino, surengė įspūdingą trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo 26:7, ir po Justo Furmanavičiaus dvitaškio prieš lemiamas 10 minučių turėjo 5 taškų persvarą (65:60).

Lemiamą kėlinį šiauliečiai pradėjo atkarpa 10:0 ir įgijo 15 taškų persvarą (75:60) bei beveik visą likusį laiką išlaikė dviženklį pranašumą.

Nuo trečiojo kėlinio pradžios iki ketvirtojo kėlinio pirmųjų minučių „Šiauliai“ spurtavo net 36:5.

„Šiaulių“ komandai Elvaras Fridrikssonas per 36 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 1/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 29 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 23 (6/9 dvit., 8/9 baud., 11 rez. perd., 29 naud. bal.), Andy Van Vlietas 18 (6/7 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 14 (2/6 trit., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Kaspars Berzinš (3/5 trit.) ir Eimantas Stankevičius (2/3 trit.) po 13.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 17 (3/9 dvit., 8/8 baud., 4 rez. perd.), Paulius Valinskas 15 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Panagiotis Kalaitzakis 13 (2/2 trit.), Gytis Masiulis 12 (3/8 dvit., 2/3 trit.), Djordje Gagičius ir Marius Valinskas po 7.