Fantastiška forma: 10 tritaškių pataikęs Curry pražudė „76ers“ klubą

2021-04-20 07:07
Nuotr.: AP-Scanpix

Fantastišką atkarpą žaidžiantis Stephas Curry ją pratęsė Pensilvanijoje.

Tritaškių lietų surengusio Curry vedama „Golden State Warriors“ (29-29) išvykoje 107:96 (24:24, 31:31, 20:15, 32:26) įveikė Filadelfijos „76ers“ (39-18) krepšininkus.

Nugalėtojams Curry per 36 minutes pelnė 49 taškus (4/11 dvit., 10/17 trit., 11/12 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 6 kartus.

Rezultatyvūs perdavimai 5

33-ejų gynėjas 11 kartą paeiliui peržengė 30 pelnytų taškų ribą, o pastarųjų jo šešerių rungtynių vidurkis siekia 43,7 taško.

„Tai yra kažkas neįtikėtino, – sakė „Warriors“ strategas Steve'as Kerras. – Ką jis daro, yra įspūdinga stebėti. Niekas krepšinio istorijoje nėra to daręs, ką Stephas dabar daro. Jis – unikali lygos jėga.“

Tai buvo jau šeštas mačas šį sezoną, kuomet Curry per rungtynes įmeta bent 10 tritaškių.

„Tikrai nežinau, ar per savo karjerą mačiau kažką panašaus, – Kerrui pritarė „76ers“ vairininkas Docas Riversas. – Garantuoju, kad niekada nebuvo tokiu būdu ir taip taškus renkančio vyruko.“

Šeimininkų komandai, kuri vertėsi be Beno Simmonso ir Tobiaso Harriso, Joelis Embiidas per 32 minutes pelnė 28 taškus (7/18 dvit., 1/3 trit., 11/14 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių nuotraukoms kartu su broliu pozavęs ir šiltų žodžių jam negailėjęs Sethas Curry „76ers“ pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 3/7 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus per 35 aikštėje praleistas minutes.

„76ers“: Joelis Embiidas 28 (7/18 dvit., 11/14 baud., 13 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Sethas Curry 15 (3/8 dvit., 3/7 trit., 5 rez. perd.), Matisse'as Thybulle'as 13 (5/7 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Dany Greenas 12 (4/7 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Furkanas Korkmazas (2/7 trit.), Tyrese'as Maxey (5/8 dvit.) po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 49 (4/11 dvit., 10/17 trit., 11/12 baud., 5 rez. perd., 6 kld.), Andrew Wigginsas 16 (5/9 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Damionas Lee 12 (2/2 trit., 6 atk. kam.), Kelly Oubre 9 (5/7 baud.), Draymondas Greenas 8 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).