Milaknio sugrįžimu džiaugęsis Schilleris: „Prieš rungtynes jis neturėjo nė vienos treniruotės“

2021-04-22 21:43

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kauno „Žalgiris“ ir toliau tęsia įtemptą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) karavaną – ketvirtadienio rungtynės su Alytaus „Dzūkija“ tapo penktosiomis per 9 dienas.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Vis dėlto dideliam krūviui pasitarnavo plati rotacija, visi 12 mačui registruotų kauniečių krepšininkų šiandien pelnė taškus, o Lietuvos čempionai iškovojo triuškinančią pergalę – 92:68.

Po mačo surengtoje spaudos konferencijoje „Žalgirio“ vyr. treneris Martinas Schilleris buvo patenkintas savo auklėtinių pasirodymu ir gyrė darbą gynyboje bei pavyzdinį pataikymą.

„Labai džiaugiuosi pergale ir kaip ji atėjo. Visų rungtynių metu gerai gynėmės, nuostabiai pataikėme pirmoje pusėje, antroje kiek apstojome, tačiau įdėtas darbas per pirmuosius 2 kėlinius perlaužė rungtynes, kas leido po ilgosios pertraukos mums kaitalioti sudėtis ir išbandyti kelis dalykus“, – mintis dėstė 38-erių strategas.

Šios eilinės reguliariojo sezono rungtynės įgavo visai kitą spalvą, kai prieš dvikovą paaiškėjo, jog ant parketo po beveik 2 mėnesių pertraukos pasirodys žalgiriečių snaiperis Artūras Milaknis.

Kirkšnies traumą išsigydęs snaiperis per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/5 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Milo sugrįžimu džiaugęsis Schilleris atskleidė, jog į kovą 35-erių veteranas buvo mestas nesudalyvavęs nė vienoje kauniečių treniruotėje. To priežastis – velnioniškas tvarkaraštis.

„Prieš šias rungtynes Milaknis neturėjo nė vienos treniruotės. Turime tokią situaciją, jog sužaidėme penkerias rungtynes per 9 dienas ir per tą laiką Artūras neturėjo galimybės treniruotis penki prieš penkis.

Dėl to mes šiandien jį išleidome į starto penketą, nes jis buvo šiltas nuo apšilimo, o man svarbiausia yra tai, kad jis sužaidė mačą be didesnio skausmo. Aš dar nepasiteiravau, kaip jis dabar laikosi, bet kol kas viskas gerai ir esu laimingas, kad Milaknis šiandien galėjo žaisti“, – sakė treneris.

Ar taip sunku suformuluoti klausimus anglų kalba? Paprašyk, kad draugas išverstų ir perskaityk normaliai... dabar "no koncentration sekond half" wtf? Čia rimtai toks žurnalistų lygis? :D kartais atrodo talentingesnius paauglius pasodink tai nors paklausinės normaliai... gėda. Šiaip smagu, kad Milas grįžo, jaunimas gauna palakstyti. Karolis tikiuosi po vasaros bus pilnai rotacijos žaidėjas.