Nesustabdomi: Randle‘o benefiso fone – aštuonerius metus nematyta „Knicks“ pergalių serija

2021-04-24 22:33

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Ketvirtoje Rytų konferencijos vietoje įsitaisęs Niujorko „Knicks“ (34-27) klubas tęsia sėkmingą atkarpą.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 120:103 (30:26, 34:33, 24:24, 32:20) susitvarkė su Toronto „Raptors“ (25-35) ir iškovojo jau devintąją pergalę iš eilės.

Paskutinį kartą Niujorko ekipa tokią ilgą laimėjimų seriją turėjo 2013 m. kovo-balandžio mėnesiais, kuomet buvo iškovota 13 pergalių paeiliui. 2014 m. kovą „Knicks“ buvo triumfavę 8 sykius iš eilės.

Nugalėtojų gretose vėl nesustabdomai žaidė Juliusas Randle‘as, kuris surinko 31 tašką (5/10 dvit., 5/7 trit., 6/8 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 klaidas.

„Knicks“ ketvirtąjį kėlinį pasitiko pirmaudami 5 taškais (88:83), tačiau į priekį šovė jau pačioje ketvirčio pradžioje.

Immanuelis Quickley smeigė tritaškį, R.J. Barrettas pelnė taškus su pražanga, dar du tolimus metimus iš eilės pridėjo Obi Toppinas, o „Knicks“ trijų minučių atkarpą laimėjo 14:3 ir susikrovė 16 taškų pranašumą – 102:86.

„Raptors“ užsikabinti pabandė rungtynių pabaigoje. Kyle‘as Lowry realizavo baudas, Fredas VanVleetas bei Pascalis Siakamas atseikėjo po tritaškį ir likus žaisti 3 minutes komandas skyrė 7 taškai – 103:110.

Vis dėlto Barrettas realizavo baudas, neilgai trukus atseikėjo tolimą metimą su pražanga ir likus žaisti pusantros minutės nugalėtojas klausimų nebekėlė – „Knicks“ pirmavo 116:103.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 31 (5/10 dvit., 5/7 trit., 6/8 baud., 10 atk. kam., 4 kld.), R.J. Barrettas 25 (5/9 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Derrickas Rose'as 19 (7/9 dvit., 5/6 baud., 7 rez. perd.), Reggie Bullockas 16 (3/7 trit.), Tajas Gibsonas (4/5 dvit., 5 atk. kam.) ir Obi Toppinas (3/4 trit.) po 9.

„Raptors“: OG Anunoby (6/11 trit., 5 atk. kam.) ir Fredas VanVleetas (5/10 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam., 11 rez. perd.) po 27, Pascalis Siakamas 26 (3/10 dvit., 5/9 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Khemas Birchas 8 (4/4 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.).

Juliuso Randle'o pasirodymas:

.
Šį sezona knicks juodasis arkliukas playoffuose gali patriuksmauti nei kiek nenustebčiau.
2021-04-25
+1
O kažkas sake
kad sabonis> randle ir kad pacers daug geresne komanda:DDD nebejuokinkit ekspertai