„Žalgirio“ pergalės fone Šiauliuose – tritaškių lietus ir Lukošiūno karjeros pasirodymas

2021-04-25 16:00

Kauno „Žalgiris“ (27-3) išliko pergalingame kelyje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Rezultatyvioje dvikovoje Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 105:86 (25:26, 29:19, 28:18, 23:23) įveikė „Šiaulius“ (11-20).

Karjeros rungtynes LKL sužaidė Karolis Lukošiūnas. Žalgirietis per 17 minučių pelnė 17 taškų (1/1 dvit., 5/6 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Snaiperis pakartojo rezultatyvumo ir pagerino naudingumo balų rekordą.

Rezultatyvūs perdavimai 9

„Žalgiris“ pataikė 15 tritaškių iš 28 (54 proc.), o šiauliečiai įmetė 13 iš 33 (39 proc.).

Trečiojo kėlinio pradžioje Arminas Urbutis pataikė tritaškį ir priartino šeimininkus iki 6 taškų (48:54), tačiau tada „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 13:4 ir po šio smūgio Saulės miesto ekipa atsitiesti nebesugebėjo – 52:67.

Ketvirtajame kėlinyje veidą susižeidė Elvaras Fridrikssonas, kuris po nesėkmingo epizodo į aikštę nebegrįžo.

Kauniečiams šimtąjį tašką 39-ąją minutę įmetė Steve'as Vasturia – 101:84.

Šiose rungtynėse svečiai vertėsi be Augustine‘o Rubito ir Patricio Garino.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Thomasas Walkupas, kurio sąskaitoje per 23 minutes – 8 taškai (0/1 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti ir 6 perimti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Šiaulių komandai Arminas Urbutis per 24 minutes pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 19 (7/8 dvit., 7 atk. kam., 4 kld., 24 naud.), Eimantas Stankevičius 16 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Andy Van Vlietas 12 (2/5 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Mindaugas Lukauskis 11, Kaspars Berzinš 10 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Elvaras Fridrikssonas 9 (7 rez. perd., 5 kld.).

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 18 (4/4 dvit., 3/4 trit.), Karolis Lukošiūnas 17 (5/6 trit.), Paulius Jankūnas 14 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Marius Grigonis 13 (2/3 trit., 7/8 baud.), Joffrey Lauvergne'as 11 (5/8 dvit.), Thomasas Walkupas (2/4 trit., 9 rez. perd., 6 per. kam., 22 naud.), Martinas Gebenas (4/4 dvit.) po 8.