Karščiausią NBA komandą užgesino Finikso krepšininkai

2021-04-27 07:07
Nuotr.: AFP – Scanpix

Įsibėgėjusios Niujorko „Knicks“ (34-28) devynių pergalių seriją nutraukė Finikso „Suns“ (43-18). Devinas Bookeris surinko 33 taškus, o „Suns“ NBA mače Niujorke triumfavo 118:110 (29:36, 27:27, 31:24, 31:23).

„Knicks“ devynių pergalių serija klubo istorijoje buvo ilgiausia nuo 2012-2013 metų sezono, kai ekipa laimėjo 13 rungtynių iš eilės.

„Labai norėjome šios pergalės, be abejo, mes žinojome apie jų seriją, žinojome, kad tai bus šunų peštynės“, – po mačo sakė Bookeris.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Bookeris per 41 minutę pataikė 13 dvitaškių iš 22, 1 tritaškį iš 4 ir 4 baudas iš 6.

Chriso Paulo sąskaitoje per 33 minutes buvo 20 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Paulas surinko paskutinius 7 savo komandos taškus.

„Knicks“ nebuvo pralaimėję nuo balandžio 8 dienos. Devynios pergalės paeiliui buvo geriausia aktyvi serija NBA.

Ryškiausias „Knicks“ krepšininkas Juliusas Randle'as per 38 minutes pelnė 18 taškų ir pataikė 6 metimus iš 17, iš kurių vos 3 dvitaškius iš 11.

Per devynių pergalių serija Randle'as rinko po 30,1 taško.

„Knicks“ komandai Derrickas Rose'as per 33 minutes pelnė 22 taškus (10/17 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: Derrickas Rose'as 22 (10/17 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Juliusas Randle'as 18 (3/11 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), R.J. Barrettas ir Reggie Bullockas (4/8 trit.) po 17, Immanuelis Quickley 11 (2/4 trit., 4 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 33 (13/22 dvit.), Mikalas Bridgesas 21 (5/6 dvit., 3/6 trit.), Chrisas Paulas 20 (6/9 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Cameronas Payne'as ir Cameron Johnson po 11, Deandre Aytonas 9 (4/7 dvit., 13 atk. kam.).