Be gailesčio: vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Dončičius su „Mavs“ nušlavė „Warriors“

2021-04-28 06:59
Nuotr.: AP-Scanpix

Luka Dončičius sužaidė vienas geriausių sezono ir karjeros rungtynių, o jo vedami Dalaso „Mavericks“ (34-27) šventė įspūdingą pergalę.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai išvykoje 133:103 (36:12, 26:17, 41:35, 30:39) sutriuškino „Golden State Warriors“ (31-31) ekipą ir grįžo į pergalių kelią.

Dončičius vos per 28 minutes surinko 39 taškus (11/13 dvit., 4/10 trit., 5/5 baud.), 8 rezultatyvius perdavimus, 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, tačiau taip pat suklydo 7 sykius.

Rezultatyvūs perdavimai 8

„Mavericks“ iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Dorianas Finney-Smithas smeigė tritaškį, Willie Cauley-Steinas pataisė netikslų metimą, Dončičius realzavo baudas bei pataikė tolimą metimą, o Dalaso ekipa pirmąjį ketvirtį užbaigė spurtu 25:0 ir susikrovė 24 taškų persvarą – 36:12.

„Warriors“ paskutinius taškus pirmajame kėlinyje pelnė iki jo pabaigos likus žaisti 8 min. 40 sek.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Dončičius surinko 6 taškus paeiliui, Trey Burke‘as pridėjo tikslias baudas ir „Mavs“ į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 33 taškų persvara – 62:29.

Likusių rungtynių dalis tebuvo formalumas, o didžiausias „Mavericks“ pranašumas siekė 43 taškus (111:68).

„Warriors“ lyderis Stephenas Curry per 30 minučių pelnė 27 taškus (4/9 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei 2 sykius suklydo.

„Warriors“: Stephenas Curry 27 (4/9 dvit., 5/9 trit.), Mychalas Mulderis 26 (4/5 dvit., 6/11 trit., 5 atk. kam.), Andrew Wigginsas 15 (3/7 dvit., 9/10 baud., 5 rez. perd., 2 blok.), Jordanas Poole'as (1/7 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam.) ir Kelly Oubre (2/7 trit., 4/8 baud.) po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 39 (11/13 dvit., 4/10 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kld.), Dorianas Finney-Smithas (3/4 trit., 8 atk. kam.), Timas Hardaway (2/5 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam.) ir Nicolo Melli (4/6 dvit.) po 13, Jalenas Brunsonas 12 (2/4 trit.), Maxi Kleberas 10 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Trey Burke'as 8 (1/12 dvit., 4 per. kam.).