Per 2 sekundes nuo titulo: apmaudžiai suklupęs Krapiko klubas Kinijoje žais lemiamą finalo mačą

2021-04-29 17:23
Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Buvę Kauno „Žalgirio“ atstovai – Sony Weemsas ir Gintaras Krapikas nepasinaudojo galimybe iškovoti Kinijos lygos trofėjaus.

Weemso vedamas Guangdongo „Southern Tigers“ klubas Kinijos lygos finalo antrajame mače per pratęsimą išvykoje 98:102 (32:23, 17:20, 16:26, 23:19, 10:14) nusileido Liaoningo „Flying Leopards“ ekipai ir serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus – 1-1.

Weemsas su „Southern Tigers“ klubu kėsinasi jau į trečiąjį Kinijos čempiono titulą iš eilės, o Krapikas šioje komandoje užima vyriausiojo trenerio asistento pareigas.

Weemsas antrosiose serijos rungtynėse per 36 minutes surinko 28 taškus (6/14 dvit., 3/9 trit., 7/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo bei buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Zhao Rui pataikė iš toli ir išvedė „Southern Tigers“ į priekį – 86:83. Iš karto po to Hangas Dejunas pelnė taškus su pražanga, tačiau nerealizavo baudos metimo ir savo ekipos deficitą sumažino iki minimumo (85:86).

Po šio epizodo Weemsas prametė iš toli, o likus 26,2 sekundės Dejunas vėl buvo pasiųstas prie baudų metimų linijos ir gavo progą išvesti „Flying Leopards“ į priekį. Vis dėlto puolėjas vėl prametė abi baudas ir rezultatas liko nepakitęs.

Vis tik teisėjai pasitelkė vaizdo peržiūrą ir kamuolį atidavė „Flying Leopards“ ekipai, nes kovojant dėl kamuolio jis aikštelę paliko nuo vieno iš „Southern Tigers“ krepšininko.

Vis dėlto šeimininkai rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o likus 12,4 sekundės Zhou Pengas realizavo baudas ir padidino svečių persvarą iki 3 taškų – 88:85.

„Flying Leopards“ gelbėtoju tapo Zhao Jiwei, kuris likus 2 sekundėms smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą – 88:88.

Pratęsime iniciatyvą perėmė „Flying Leopards“. Guo Ailunas smeigė sudėtingą tritaškį per Weemso rankas, Dejunas pelnė taškus iš po krepšio ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei šeimininkai įgijo 6 taškų (99:93) persvarą, kurios pakako iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Ailunas per 47 minutes pelnė 33 taškus (9/14 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), sugriebė 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 7 sykius.

„Flying Leopards“: Guo Ailunas 33 (9/14 dvit., 4/9 trit., 7 kld.), Zhangas Zhenlinas 24 (4/8 trit.), Hangas Dejunas (7/10 dvit., 1/6 baud., 10 atk. kam.) ir Kyle‘as Foggas (2/9 dvit., 3/7 trit.) po 15.

„Southern Tigers“: Sonny Weemsas 28 (6/14 dvit., 3/9 trit., 12 atk. kam.), Zhao Rui 27 (6/13 dvit., 5/12 trit.), Hu Mingxuanas 13.