Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį, o „Grizzlies“ surakino varžovus gynyboje

2021-05-01 07:31
Nuotr.: AP-Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (32-30) yra rimtai nusiteikusi patekti į Vakarų konferencijos atkrintamąsias.

Šį kartą lietuvio ekipa namie 92:75 (19:20, 20:23, 36:15, 17:17) nugalėjo Orlando „Magic“ (19-44) ir Vakaruose pakilo į 8-ąją vietą.

Memfio komandai Valančiūnas per 26 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo 42-asis centro dvigubas dublis šį sezoną.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Iniciatyvą šeimininkai perėmė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 36:15 ir įgijo 17 taškų persvarą – 75:58.

Ketvirtajame kėlinyje „Grizzlies“ nė sykio neleido varžovams priartėti iki vienženklio skirtumo, o vienu metu komandas skyrė 24 taškai (82:58).

Abi komandos prastai atakavo krepšį – „Grizzlies“ pataikė 34 metimus iš 99 (34,3 proc.), „Magic“ – 27 iš 86 (31,4 proc.).

Orlando ekipos gretose išsiskyrė Mo Bamba, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 15 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 4 blokai.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 20 (4/9 dvit., 3/9 trit., 4 kld.), Jonas Valančiūnas 14 (4/7 dvit., 15 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 13 (5/10 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Brandonas Clarke'as 9 (4/5 dvit.), Ja Morantas (2/8 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Xavieras Tillmanas (2/3 trit., 8 atk. kam.) po 8, Desmondas Bane'as 7 (1/7 trit., 5 atk. kam.).

„Magic“: Mo Bamba (4/6 dvit., 2/3 trit., 11 atk. kam., 4 blok.) ir Cole'as Anthony (6/11 dvit., 6 atk. kam.) po 15, R.J. Hamptonas 11 (5 kld.), Gary Harrisas (2/8 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Wendellas Carteris (3/9 dvit., 8 atk. kam.) po 8.