Prieniškiai švenčia: Pasvalyje pasiekta itin svarbi pergalė

2021-05-02 19:44

Manu Lecomte pelnė 27 taškus ir Prienų „CBet“ (14-20) klubą LKL atvedė į itin svarbią pergalę. Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuose 85:79 (18:16, 23:24, 21:26, 23:13) įveikė Pasvalio Pieno žvaigždės (12-22).

Lecomte sąskaitoje per 35 minutes buvo 27 taškai (4/8 dvit., 5/12 trit., 4/6 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Po šios pergalės „CBet“ įsitvirtino penktoje vietoje – klubas turi 14 pergalių ir 20 nesėkmių. Šeštoje vietoje esantis Klaipėdos „Neptūnas“ turi 13 laimėjimų ir 21 pralaimėjimą, be to, prieniškiai prieš uostamiesčio klubą turi tarpusavio rungtynių pranašumą.

Rezultatyvūs perdavimai 5

„Daug neklausinėkite, nes šiandien tikrai švęsime, kelionė namo gali būti labai ilga, – šypsodamasis iškart po rungtynių sakė Šernius. – Mano vyrai yra šaunuoliai. Galima kalbėti apie mūsų vaikiškas klaidas, jų buvo daug, bet jie yra šaunuoliai, jie buvo komanda, jie šiandien aikštėje mirė. Šaunuoliai. Einame toliau.“

„Pieno žvaigždės“ suklupo penktąjį kartą iš eilės.

34-ąją minutę Yannickas Franke tritaškiu šeimininkus išvedė į priekį (75:73), tačiau svečiai atsakė 8 taškais be atsako – 81:75.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Jahhensui Manigat baudų metimais pavyko sušvelninti atsilikimą (77:81), tačiau kitoje atakoje Manu Lecomte atsakė tuo pačiu ir išsigelbėti šeimininkams nepavyko – 77:83.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždėse“ žaidęs Yannickas Franke per 36 minutes pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20 (5/8 dvit., 3/6 trit.), Jahennsas Manigat 17 (4/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Branko Mirkovičius 14 (4/4 dvit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Tomas Lekūnas 9 (6 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 7 (2/5 trit.).

„CBet“: Manu Lecomte 27 (4/8 dvit., 5/12 trit., 5 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 17 (6/7 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam.), Ignas Sargiūnas 11 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Dominykas Domarkas 7 (1/6 trit., 5 rez. perd., 4 kld.).