Po krepšiais dominavęs Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį

2021-05-04 06:54

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas atkovojo daugiausiai kamuolių iš visų aikštėje pasirodžiusių žaidėjų, bet lietuvio pastangų Memfio „Grizzlies“ (32-32) ekipai nepakako.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 104:118 (22:25, 36:44, 22:28, 24:21) nusileido Niujorko „Knicks“ (37-28) krepšininkams.

Valančiūnas per 35 minutes surinko 11 taškų (4/8 dvit., 3/3 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą, 3 blokus ir 2 klaidas.

„Knicks“ pabėgo trečiojo kėlinio viduryje. Juliusas Randle‘as smeigė tritaškį, R.J. Barrettas įkrovė iš viršaus, Reggie Bullockas bei Derrickas Rose‘as pridėjo po dvitaškį ir svečių persvara ūgtelėjo iki 17 taškų – 97:80.

Nepaisant to, „Grizzlies“ nepalūžo ir į rungtynes grįžo dvikovos pabaigoje, kuomet likus žaisti 2 minutes po Desmondo Bane‘o tritaškio ekipas skyrė 5 taškai – 101:106.

Vis tik šeimininkai vėl užstrigo, o tuo pasinaudoję „Knicks“ įtvirtino pergalę. Iš pradžių iš aikštės buvo išvarytas Jenkinsas, netrukus teisėjai į rūbinę pasiuntė ir Ja Morantą, o dar viena techninė pražanga buvo skirta Dilonui Brooksui.

Randle‘as bei Reggie Bullockas realizavo baudų metimus ir taip įtvirtino savo komandos pergalę (115:101).

Ši pergalė lėmė, jog „Knicks“ pirmą kartą nuo 2013 m. turės sezoną, kuriame iškovojo daugiau pergalių nei patyrė pralaimėjimų.

Nugalėtojų gretose Randle‘as surinko 28 taškus (4/15 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rose‘as prie pergalės pridėjo 25 taškus (8/10 dvit., 3/5 trit., 2 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25 (3/10 dvit., 5/9 trit.), Desmondas Bane'as 22 (5/6 dvit., 4/7 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Jarenas Jacksonas 15 (2/4 trit., 5/6 baud.), Kyle'as Andersonas 13 (3/9 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 11 (4/8 dvit., 16 atk. kam., 3 blok.), Ja Morantas 8 (2/10 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Knicks“: Juliusas Randle'as 28 (4/15 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas Rose'as 25 (8/10 dvit., 3/5 trit.), R.J. Barrettas 15 (4/11 dvit., 7 atk. kam.), Reggie Bullockas 13 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Elfridas Paytonas 10 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Alecas Burksas 9, Immanuelis Quickley 8 (2/3 trit.).

Jono Valančiūno pasirodymas:

Jonas
Knicks reikia pagrindinio centro. Pastoviai kamuolius pralaimi po lenta. Galėtų Valančiūną paiimt. Dabar yra veteranas Taj Gibson, kurio kontraktas baigiasi šiemet. Ir perspektyvus naujokas Mitchell Robinson 22 metų darantis 8 taškus ir nusiimantis 8 kamuolius. Jo kontraktas baigiasi kitais metais kaip ir Valančiūno. Kol augtų Robinsonas Valančiūnas būtų pagrindinis. Tik klausimas ar Knicks sugebėtų mokėt abiems po 15 milijonų.