Goudelocko ir Echodo tandemas išretėjusį „Rytą“ tempė į pergalę prieš dzūkus

2021-05-06 18:00

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Vilniaus „Rytas“ (27-7) paskutinėse LKL reguliariojo sezono namų rungtynėse šventė pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Antrąją vietą jau anksčiau užsitikrinusi sostinės komanda 92:79 (24:17, 15:24, 24:16, 29:22) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (11-24), kuriai liko tik teoriniai šansai patekti į atkrintamąsias.

Dzūkai dabar turi laukti dviejų „Šiaulių“ pralaimėjimų bei patys įveikti Panevėžio „Lietkabelį“.

Šiose rungtynėse Giedrius Žibėnas vertėsi be Gyčio Radzevičiaus, Ivano Buvos, Luko Ulecko, Rapolo Ivanausko ir Mindaugo Girdžiūno, o svečiams nepadėjo kapitonas Artūras Jomantas.

Mačą vilniečiai pradėjo galingai ir greitai įgijo dviženklę persvarą (14:3), tačiau po krepšiais karaliavę dzūkai dar iki pertraukos išsiveržė į priekį – 41:39.

Po pertraukos „Rytą“ į priekį pradėjo vesti Andrew Goudelocko ir Martyno Echodo tandemas, tačiau svečiai nepasidavė ir 34-ąją minutę komandas skyrė vos 3 taškai – 68:71.

Vis dėlto Goudelocko vedamas „Rytas“ spurtavo 11:0 ir išsprendė rungtynių likimą – 82:68.

Nugalėtojams Goudelockas per 28 minutes įmetė 21 tašką (4/9 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Tuo metu Echodo sąskaitoje – dvigubas dublis. Aukštaūgis per 31 minutę surinko 20 taškų (7/10 dvit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 34 naudingumo balus.

Karjeros rungtynes pagrindinėje Vilniaus komandoje sužaidė Arnas Adomavičius. 21-erių gynėjas per 25 minutes pelnė 13 taškų (0/1 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud.) ir surinko 10 naudingumo balų.

„Rytas“ šiose rungtynėse metė net 39 tritaškius, iš kurių pataikė 15 (38 proc.). Tuo metu dzūkai realizavo 3 tolimus metimus iš 18 (17 proc.).

„Rytas“: Andrew Goudelockas 21, Martynas Echodas 20 (10 atk. kam., 34 naud. bal.), Arnas Adomavičius 13 (4/7 trit.), Arnas Butkevičius 12.

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 21 (13 atk. kam., 29 naud. bal.), Simas Jasaitis 17, Matas Jucikas 11, Paolo Marinelli 10.

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.