Dalase – Dončičiaus tritaškių salvė, Irvingo sezono mačas ir ketvirtoji „Nets“ nesėkmė paeiliui

2021-05-07 06:54

Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Luka Dončičius ir vėl spindėjo ryškiausiomis spalvomis, o slovėno vedami Dalaso „Mavericks“ (38-28) sustiprino penktąją poziciją Vakarų konferencijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai namuose 113:109 (37:32, 26:30, 19:21, 31:26) palaužė Bruklino „Nets“ (43-24) klubą, kuriam tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

Dončičius per 36 minutes surinko 24 taškus (2/9 dvit., 5/13 trit., 5/10 baud.), 10 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus bei 6 klaidas.

Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei Kyrie Irvingas pelnė taškus su pražanga ir sumažino „Nets“ deficitą iki 4 taškų (102:106). Vis dėlto kitoje atakoje Dončičius pataikė sudėtingą metimą per Keviną Durantą ir šeimininkams sugrąžino saugesnį pranašumą – 108:102.

Paskutinėmis akimirkomis Irvingas smeigė tritaškį, Jeffas Greenas realizavo baudas ir likus žaisti 6,7 sekundės svečių atsilikimas sumenko iki 3 taškų – 109:112. Vis tik Timas Hardaway kitoje aikštės pusėje pataikė vieną baudą ir to pakako, kad „Mavericks“ įtvirtintų pergalę.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Irvingas per 39 minutes pelnė 45 taškus (10/18 dvit., 7/13 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei sykį suklydo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (2/9 dvit., 5/13 trit., 5/10 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Timas Hardaway 23 (4/8 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 17 (3/6 trit., 8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 15 (5/8 dvit.), Dwightas Powellas 12 (4/4 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Joshas Richardsonas 10 (2/7 dvit., 2/3 trit., 3 per. kam.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 45 (10/18 dvit., 7/13 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 40 naud.), Kevinas Durantas 20 (7/17 dvit., 6/6 baud., 9 atk. kam.), Jeffas Greenas 11 (2/4 trit.), Blake'as Griffinas (2/4 trit., 10 atk. kam.) ir Bruce'as Brownas (5/7 dvit., 6 atk. kam.) po 10, Joe Harrisas 9 (2/6 trit., 6 atk. kam.).