Naujasis „Neptūno“ direktorius tikisi klubą grąžinti į aukštumas

2021-05-07 15:25
Nuotr.: bcneptunas.lt
Nuotr. bcneptunas.lt

Prieš keletą mėnesių iš Klaipėdos „Neptūno“ direktoriaus pareigų pasitraukė Vilius Sukonas. Stojus nežinomybei ir nusivylimui dėl pastarojo atsistatydinimo, buvo pradėtos naujo žmogaus paieškos, kuris perimtų klubo valdymą į savo rankas.

Juo tapo Tomas Mačiulskis – verslo mentorius ir konsultantas, sukaupęs milžinišką patirtį tokiose įmonėse kaip DFDS ar „Aros Marine“, rašoma „Neptūno“ svetainėje.

„Tomui Mačiulskiui pasiūliau prisijungti prie šito socialiai atsakingo darbo, – po ilgų ir atsakingų direktoriaus paieškų džiaugėsi „Neptūno“ savininkas Sigitas Ambrazevičius. – Tomas nori prisidėti prie sporto vystymo Klaipėdoje, perduodamas savo ilgametę patirtį versle. Tikiu, kad jis sugebės suvaldyti šį nemažą sporto ūkį, kuris apsiribos ne vien tik krepšiniu, bet ir futbolu.“

Šį sezoną metami dvitaškiai

55%
20,0
Pataiko: 20,0
Taiklumas: 55,3%
Vieta lygoje: 8
Geriausias pasiekimas: 28
Blogiausias pasiekimas: 8
Daugiausia pataiko: Benas Griciūnas

Mačiulskis interviu tinklalapiui „bcneptunas.lt“ papasakojo apie prisijungimo prie klubo priežastis ir savo viziją ekipoje.

– Tomai, visų pirma sveikiname prisijungus prie „Neptūno“ organizacijos. Kas pastūmėjo prisijungti prie uostamiesčio komandos?
– Ačiū, kad taip šiltai priėmėte į komandos gretas. Aš asmeniškai gerai pažįstu Sigitą Ambrazevičių. Jis mane pakvietė prisijungti žinodamas mano patirtį versle ir galvodamas, kad mes tuos pačius principus galime taikyti ir čia. Norisi „Neptūne“ nuveikti kažką daugiau, nei tik ateiti ir atidirbti nuo aštuonių iki penkių. Aš tikiuosi atiduoti dalelę savęs klubui, miestui ir fanams. Manau, kad ta patirtis, kurią esu sukaupęs dirbdamas versle, gali padėti uostamiesčio ekipai sugrįžti į aukštumas.

– Kokia yra jūsų vizija susijusi su „Neptūnu“?
– Aš galiu turėti viziją, bet ta vizija priklausys ir nuo dalininkų, savivaldybės, komandos, administracijos. Bet mano tokia filosofinė vizija – mes negalime padaryti daugiau nei leidžia galimybės. Bet šiai dienai norėčiau, kad mes išnaudotume tą maksimalų potencialą, kurį mes turime.

– Ar jau spėjote susipažinti su komanda? Kokį įspūdį paliko?
– Šiek tiek taip. Nors daug ir nebendravome, bet paliko gerą įspūdį. Komandoje vyrauja gera dvasia. Ypač atkreipiau dėmesį į komandos kapitoną Martyną Mažeiką. Aikštėje jis atrodo toks rimtas, rūstus, bet, pavyzdžiui, natūroje jis yra tyras, geras žmogus – pasijautė gera energija.

– Ar sprendimas prisijungti prie ekipos sezono pabaigoje, jūsų manymu, turės įtakos geriau pasiruošti ateinančiam sezonui?
 – Aš manau, kad pokyčiai yra teigiami komandai. Ji mato, kad yra daromi kažkokie veiksmai, ir tai turėtų duoti kažkokį impulsą ateičiai. O atsakant į klausimą, tai asmeniškai džiaugiuosi prisijungęs sezonui einant į pabaigą, nes dabar bus daugiau laiko pasiruošti kitam sezonui.

– Esate sukaupęs labai didelį bagažą žinių vadovaujant tokioms įmonėms kaip DFDS ar „Aros Marine“. Kokią patirtį perduosite krepšinio klubui? Visgi darbo specifika skiriasi dirbant krepšinio klube.
– Aš irgi taip kažkada galvojau, kad metodika skiriasi. Ypatingai dabar, kai konsultuoju verslus, aš matau, jog visur iš principo valdymas yra tas pats. Pagrindinis to dalykas – žmonės. Už kiekvienos organizacijos stovi žmonės, kurie atlieka tą valdymą. Visur yra skaičiai, visur yra matematika, visur yra komunikacija ir dar daugelis dalykų. Manau, kad turiu sukaupęs gerą patirtį dirbant su žmonėmis ir galėsiu tai perduoti „Neptūno“ organizacijoje.Rodyti komentarus

Fanas
2021-05-07
+3
Atsakyti
uz zalgiri
neptune ziuriu irgi tik dalininkai susirinke,o savininko kuris investuotu savo pinigus nera. taigi kiek pavyks nutrest savivaldybe,kvailus remejus,tiek ir bus.na gal dar paskolins kazkiek klubui su gerom palukanom kad pavaidint kad remia.tas pats vilniuj,tas pats ir kaune..nera lietuvoj stipraus klubo su rimta vadyba,vien tik dalininkai kurie dalinasi biudzeto ir remeju pinigus
2021-05-07
Atsakyti
Vakaru
Neptūno puslapyje jau meta šito draugelio pasiekimus. Bankrutavusių imonių pavadinimus. Ikišo eilini draugelį bedarbį ant galvos visiems. Nesuprantu kodel nekiša pas save i tuos Dauparu žuvis. Toks geras juk
2021-05-07
+2
Atsakyti
:D
Negaliu patikėti, kad jie net nebando slėpti esantis geri draugai. Čia žiūriu pas juos vienas ir vienyntelis kriterijus. Buti gerų draugų žuvies fabriko pirmininkui. Kas per miestas ir komanda.
2021-05-07
+4
Atsakyti
Anonimas
Ouuu jeee, visi tie direktoriukai LKL\'e sneka apie aukstumas, bet greit nusileidzia i realybe :D Nei vieno sakinio nematau kur jis uzsimintu KAIP Neptunas gris i tas aukstumas. Kokius remejus jis zada pritraukti? Is kur jie paims pinigu grizti i aukstumas? Jokio konkretumo. Primena rasliava apie Ryto direktoriukus, kur sneka apie titulo vogimus, o po to susiduria su Gudeliu ir baigiasi ju visos aukstumos.
2021-05-07
+1
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Iš viso komentarų: 9

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.