„Nets“ triumfas Denveryje: sugrįžimas iš 21 taško deficito ir teisėją puolęs Jokičius

2021-05-09 09:32

Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Pasitinkant ilgąją pertrauką triuškinamai atsilikinėjusi Bruklino „Nets“ (44-24) nepalūžo ir pabudo antroje dvikovos dalyje.

Rezultatyvūs perdavimai 7

21 taško deficitą turėjusi Steve'o Nasho kariauna smogė ketvirtajame kėlinyje, kada į savo krepšį praleido 15 taškų, Kevinas Durantas surinko paskutinius devynis taškus ir „Nets“ svečiuose 125:119 (24:37, 32:34, 41:33, 28:15) palaužė Denverio „Nuggets“ (44-24).

Prasidėjus paskutinei minutei „Nuggets“ minimaliai atsiliko – 119:120, o Jokičius turėjo šansą grąžinti pranašumą šeimininkams. Visgi serbas kontaktinėje kovoje nusileido Durantui ir netaikliai atakavo krepšį.

Po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Durantas realizavo baudas ir „Nets“ įgijo trijų taškų pranašumą – 122:119.

Kitos atakos smaigalyje vėl atsidūrė Jokičius, laimėjęs ginčo kamuolį prieš Jeffą Greeną. „Nuggets“ žvaigždė mėgino pelnyti taškus iš po krepšio, bet jam fiziniu kontaktu kelią pastojo Nicolas Claxtonas.

Švilpuko neišgirdęs Jokičius paniro į neviltį ir iškart puolė teisėją, iš kurio reikalavo paaiškinimo, kodėl nebuvo fiksuota pražanga.

„Be komentarų, kitas klausimas“, – nuo žodžių apie teisėjavimą po dvikovos susilaikė Jokičius.

„Nuggets“ lyderis buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pat metu Austinas Riversas pražanga stabdė ir Durantą.

„Nets“ žvaigždė sumetė tris baudas ir padėjo tašką rungtynėse – 125:119. Durantas kertiniu metu realizavo 7 baudas iš 7.

Jo sąskaitoje – 33 taškai (6/8 dvit., 3/6 trit., 12/13 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 kartus suklydo.

Kyrie Irvingas surinko 31 tašką (7/10 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.).

Jokičius per 37 minutes pelnė 29 taškus (10/16 dvit., 0/5 trit., 9/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Michaelas Porteris įmetė 6 iš 10 tritaškių ir įsirašė 28 taškus.

Blake'as Griffinas pelnė 20 taškų, iš kurių 16 – per trečiąjį kėlinį. Jį „Nets“ laimėjo 41:33.

Denverio ekipai nepadėjo eilė krepšininkų: Aaronas Gordonas (blauzda), Zeke Nnaji (čiurna), Monte Morrisas (pakinklinė sausgyslė), Willas Burtonas (pakinklinė sausgyslė), P.J. Dozier (šlaunis) ir Paulas Millsapas (poilsis).

Jamalas Murray šį sezoną neberungtyniauja dėl plyšusio kelio raiščio.

Jamesas Hardenas dėl traumos praleido 17-ą mačą iš eilės.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (10/16 dvit., 0/5 trit., 9/9 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Michaelas Porteris 28 (5/7 dvit., 6/10 trit.), Facundo Campazzo 19 (3/6 trit., 8/8 baud., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Markusas Howardas 13 (2/5 trit.), Austinas Riversas 12 (2/6 trit., 5 atk. kam.), JaMychalas Greenas 9 (2/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 33 (6/8 dvit., 3/6 trit., 12/13 baud., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok., 5 kld., 43 naud.), Kyrie Irvingas 31 (7/10 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Blake'as Griffinas 20 (4/4 dvit., 4/6 trit.), Jeffas Greenas 15 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Joe Harrisas 8 (2/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).