Prienuose – 12-oji iš eilės „Žalgirio“ pergalė

2021-05-10 20:23

Marius Grigonis pelnė 26 taškus ir jo vedamas Kauno „Žalgiris“ (33-3) pergalingai baigė pasirodymą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe – LKL“) reguliarųjį sezoną. Kauno klubas išvykoje 101:81 (33:17, 27:24, 23:23, 18:17) įveikė Prienų CBet (14-22).

„Žalgiriui“ tai buvo 12-oji pergalė iš eilės.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmęs „Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį taškų pranašumą (20:9), o po kėlinio komandas skyrė jau 16 taškų (33:17).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Antrajame rungtynių ketvirtyje Prienų ekipos problemos gynyboje nesibaigė ir „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (41:21).

Pirmoje mačo dalyje kauniečiai įmetė 60 taškų ir turėjo 19 taškų persvarą.

Kauno ekipoje Grigonis pakartojo savo šio sezono rezultatyvumo rekordą ir pelnė 26 taškus, neprametęs nei vieno metimo iš žaidimo. Jam puikiai talkino Artūras Milaknis, kuris pridėjo 17.

„CBet“: Martynas Pacevičius 15 (4/6 dvit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Manu Lecomte 14 (3/6 trit., 8 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 13 (4/9 dvit.), Einaras Tubutis 11 (3/6 trit., 6 atk. kam.).

„Žalgiris“: Marius Grigonis 26 (5/5 dvit., 5/5 trit., 32 naud.), Artūras Milaknis 17 (5/9 trit.), Nigelas Hayesas 10, Thomasas Walkupas (5 rez. perd.) ir Joffrey Lauvergne'as (3/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9.