VTB ketvirtfinalio serijoje prireiks lemiamo mačo – CSKA krito prieš „Nižnij Novgorod“

2021-05-13 21:47
Nuotr.: ZUMA Press – Scanpix
Nuotr. ZUMA Press – Scanpix

Netikėtą pralaimėjimą Vieningosios lygos (VTB) ketvirtfinalyje patyrė Maskvos CSKA.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje, antrose ketvirtfinalio rungtynėse 72:76 (19:19, 20:21, 21:19, 12:17) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ krepšininkams ir serijoje iki 2 pergalių rezultatas tapo lygus – 1-1.

Lemiamas ketvirtfinalio mačas įvyks gegužės 15-ąją.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Willas Clyburnas baudų metimais išlygino rezultatą (72:72), tačiau tai buvo paskutiniai svečių taškai ir geriau finišavę Žemutinio Naugardo krepšininkai triumfavo.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjo Andrejus Astapkovičius, kuris per 34 minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

CSKA gretose išsiskyrė Nikita Kurbanovas, per 30 minučių surinkęs 10 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 2/4 baud.), 14 atkovotų bei 3 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 14 naudingumo balų.

„Nižnij Novgorod“: Andrejus Astapkovičius 19 (6 atk. kam.), Kasey Sheperdas 13, Sergejus Toropovas 9 (7 atk. kam.).

CSKA: Ivanas Uchovas 12, Willas Clyburnas 11, Nikita Kurbanovas (14 atk. kam.) ir Tornikė Šengelija (5 atk. kam.) po 10.