Pirmąkart į aikštę žengęs Haslemas greitai susipešė su Howardu ir buvo išvarytas

2021-05-14 08:24

Majamio „Heat“ (39-31) komandos siela Udonis Haslemas pirmąkart šį sezoną pasirodė aikštėje, bet joje užtruko vos 2 minutes ir 40 sekundžių.

Birželio 9-ąją 41-erių metų sukaktį minėsiantis veteranas antrojo kėlinio pradžioje inicijavo konfliktą su Dwightu Howardu ir galiausiai buvo išvarytas.

„Heat“ savo aikštėje 106:94 (38:22, 22:19, 29:26, 17:27) pranoko Rytų konferencijos lyderius, Filadelfijos „76ers“ (47-23) žaidėjus.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Haslemas pratrūko dėl Howardo grubaus žaidimo. „76ers“ centras po „Heat“ krepšiu nutempė varžovą ant parketo, o teisėjai pražangos neįžvelgė.

Susitikus po Filadelfijos komandos krepšiu, Haslemas priėjo prie Howardo ir ėmė žerti priekaištus. „Heat“ centras demonstratyviai rodė pirštu, kol galop palietė varžovą.

Howardas tuoj pat atsistūmė priešininką ir įsikišę aplinkiniai nuramino konfliktą.

Haslemui buvo paskirtos dvi techninės pražangos, o Howardui – viena.

„Heat“ legenda per 160 sekundžių pelnė 4 taškus, pataikydama 2 iš 2 dvitaškių, ir atkovojo kamuolį.

Rungtynėse taip pat sukonfliktavo ir kitas dalyvių dvejetas. Joeliui Embiidui užkritus ant Trevoro Arizos kojos, pastarasis pasisuko čiurną.

Ariza iš pradžių susilaikė nuo emocijų, bet vėliau įsižiebė ant atsarginių suolelio. „Heat“ puolėjas pasiuntė žodžius Embiido adresu, kuris neliko skolingas, ir Ariza taip dar labiau įsiplieskė.

Veteranas pakilo nuo suolo ir priėjo šalia aikštės. Jį tuoj pat raminti pradėjo „Heat“ personalas.

Tiesa, Ariza toliau rungtyniavo po susidūrimo ir aikštėje praleido 34 minutes, per kurias įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Haslemui proga pasirodyti aikštėje pasirodė „Heat“ 33:18 užtikrintai pirmaujant jau 11-ą rungtynių minutę. Paskutinį mačą jis buvo žaidęs Orlando burbule rugpjūčio 13-ąją.

„Heat“: Jimmy Butleris 21 (4/4 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Bamas Adebayo (9/13 dvit., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 33 naud.), Tyleris Herro (4/7 trit., 6 atk. kam.) po 18, Goranas Dragičius 15 (4/6 dvit., 1/6 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Kendrickas Nunnas 13 (5/5 dvit.), Trevoras Ariza 10 (2/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 21 (8/13 dvit., 5/6 baud.), Shake'as Miltonas 12 (4/7 dvit.), Danny Greenas 11 (3/5 trit.), Benas Simmonsas (6 rez. perd.), Sethas Curry (2/4 trit.) po 8.