Kulboka buvo tarp rezultatyviausių, o baskai pasiekė labai svarbią pergalę

2021-05-18 22:11

Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Įspūdingai trečiajame kėlinyje žaidusi Bilbao „RETAbet“ (9-25) surinko 37 taškus ir Ispanijos pirmenybėse iškovojo labai svarbią pergalę.

Išlikti ACB čempionate siekianti Regimanto Minioto ir Arnoldo Kulbokos komanda savo aikštėje 98:89 (16:20, 24:14, 37:22, 21:33) pranoko Burgoso „CB Miraflores“ (20-14) ir laimėjo antrąkart iš eilės.

„RETAbet“ pergalėmis susilygino su 17-oje vietoje esančia Madrido „Movistar Estudiantes“ (9-26), bet yra sužaidusi maču mažiau.

18-oje ir 19-oje pozicijose liksiančios ekipos kris į antrąjį Ispanijos divizioną.

Visą ketvirtąjį kėlinį žaidęs Kulboka iš viso rungtyniavo 30 minučių, įmetė 12 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu Miniotas per 10 minučių pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit.) ir 2 sugriebtais kamuoliais.

Bilbao ekipai reguliariajame sezone liko sužaisti su Madrido „Real“ ir Badalonos „Joventut“.

Burgoso klubą į priekį tempęs Vitoras Benite per 23 minutes surinko 30 taškų (7/10 dvit., 4/6 trit., 4/6 baud.).

„RETAbet“: Jaylonas Brownas 25, Ludvigas Hakansonas 23, Johnas Jenkinsas 17, Arnoldas Kulboka 12.

„CB Miraflores“: Vitoras Benite 30, Jasielas Rivero 12, Thaddusas McFaddenas 11, Kennethas Hortonas 10.