Birutis spindėjo, tačiau savų sirgalių palaikoma „Obradoiro CAB“ krito paskutinę sekundę

2021-05-19 22:09
Nuotr.: Obradoiro CAB

Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (12-23) ekipa pirmą kartą šiame sezone sulaukė sirgalių palaikymo, tačiau Ispanijos čempionate patyrė dramatišką pralaimėjimą.

Moncho Fernandezo auklėtiniai namuose per pratęsimą 80:83 (22:16, 19:18, 17:26, 14:12, 8:11) nusileido Mursijos UCAM (15-20) krepšininkams.

Nepaisant pralaimėjimo, Birutis tempė savo komandą ir per 20 minučių surinko 16 taškų (4/9 dvit., 8/11 baud.), 9 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, 9 išprovokuotas pražangas bei 27 naudingumo balus.

Beliauskas per 9 minutes taškais nepasižymėjo (0/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su -1 naudingumo balu.

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ir Biručiui įmetus vieną baudą šeimininkai priartėjo iki minimumo (71:72), tačiau netrukus abi ekipas ištiko taškų badas bei likus 4 sekundėms rezultatas buvo nepakitęs.

Vis dėlto po minutės pertraukėlės „Obradoiro CAB“ klubas surengė sėkmingą išpuolį, o nuo baudų metimų linijos vieną sykį taikliai atakavęs Kassiusas Robertsonas pasiuntė ekipas į pratęsimą (72:72).

Likus 22 sekundėms iki pratęsimo pabaigos Birutis taikliomis baudomis išlygino rezultatą (80:80), tačiau kitoje atakoje Conneris Frankampas smeigė tritaškį ir išplėšė Mursijos klubui pergalę.

Pergalingas metimas:

Dėl COVID-19 pandemijos visą sezoną „Obradoiro CAB“ ekipa turėjo verstis be savo fanų, tačiau šiame mače jie sugrįžo ir kaitino atmosferą dainomis bei šūkiais.

Rungtynes stebėjo 1164 žiūrovai.

Likus 1 mačui iki reguliariojo sezono pabaigos „Obradoiro CAB“ ekipa nebeturi jokių šansų iškopti į atkrintamąsias bei žengia 14-oje turnyrinės lentelės vietoje.

„Obradoiro CAB“: Stevenas Enochas 19, Laurynas Birutis 16 (9 atk. kam.), Kassiusas Robertsonas 15 (5 rez. perd.), Chrisas Czerapowiczius 10.

UCAM: Nemanja Radovičius 19, Conneris Frankampas 17 (5 rez. perd.), Kostas Vasileiadis 11 (5 rez. perd.).