„Real“ dovanos sulaukęs Dimšos klubas įšoko į atkrintamąsias

2021-05-23 21:47

Tomas Dimša pratęs sezoną Ispanijos lygos atkrintamosiose.

Lietuvio atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ (18-18) paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse išvykoje 74:69 (11:22, 23:8, 15:24, 25:15) palaužė Sevilijos „Real Betis“ (11-25).

Norint žengti į atkrintamąsias, „Gran Canaria“ turėjo sulaukti Madrido „Real“ pergalės prieš Malagos „Unicaja“. Nervingose rungtynėse „Karališkasis“ klubas įrodė savo pranašumą 96:90 ir atvėrė Dimšos ekipai kelią į atkrintamąsias.

Ketvirtfinalyje aštuntąją vietą užėmusi „Gran Canaria“ būtent ir susitiks su dovaną jiems įteikusiais „Real“ krepšininkais.

Išgyvenimo rungtynėse Dimša nugalėtojams per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/4 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 1 naudingumo balą.

Fantastiškai svečių gretose rungtyniavo Johnas Shurna – 27 taškai (6/9 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 26 naudingumo balai per 26 aikštėje praleistas minutes.

Šeimininkams T.J. Campbellas per 24 minutes pelnė 14 taškų (0/2 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.