Geriausią mačą atkrintamosiose sužaidęs Harrisas ištempė „76ers“ kovoje su „Wizards“

2021-05-23 23:00
Nuotr.: AP-Scanpix

Tobiasas Harrisas tiesiog sprogo puolime ir atvedė Filadelfijos „76ers“ į sunkią pergalę NBA atkrintamųjų starte.

Filadelfijos klubas savo aikštėje 125:118 (27:28, 34:34, 38:31, 26:25) palaužė Vašingtono „Wizards“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį – 1-0.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidęs Harrisas per 37 minutes pelnė 37 taškus (13/24 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas vien per pirmąją rungtynių dalį surinko 28 taškus.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Vis dėlto, nepaisant įspūdingo Harriso žaidimo, sostinės ekipa metė rimtą iššūkį reguliariojo sezono Rytų konferencijos nugalėtojams.

Bradley Bealo vedami svečiai, likus žaisti 7 minutes, po Rui Hachimuros tritaškio priartėjo iki 4 taškų (106:110), tačiau tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 9:4 – 119:110.

Prieš prasidedant paskutinei minutei „Wizards“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų (116:121), tačiau apmaudi Russello Westbrooko klaida savoje aikštės pusėje neleido svečiams pagalvoti apie sugrįžimą į kovą.

Pirmoje rungtynių dalyje gausiai susirinkusius sirgalius išgąsdino Setho Curry trauma. Gynėjas po susidūrimo nukrito ant parketo ir vėliau išėjo į rūbinę, tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, snaiperis praleido smūgį į skrandžio sritį ir antroje rungtynių dalyje grįžo į aikštę.

Filadelfijos krepšininkus pagal oficialią statistiką namų rungtynėse palaikė šiek tiek daugiau nei 10 tūkst. žiūrovų, tačiau su tuo nenorėjo sutikti šeimininkų strategas Docas Riversas.

„Nenorėčiau tikėti, kad mūsų buvo tik 10 tūkstančių. Galvoju, kad mes skaičiuojame, kaip respublikonai“, – juokavo Riversas.

Harrisui nugalėtojų gretose puikiai talkino Joelis Embiidas. Centras per 30 minučių surinko 30 taškų (9/13 dvit., 12/13 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo.

Vašingtono ekipos gretose išsiskyrė Bealas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 33 taškai (12/17 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Westbrookas svečiams per aikštėje praleistas 43 minutes įmetė 16 taškų (7/15 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir 6 sykius sukydo.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 37 (13/24 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.), Joelis Embiidas 30 (9/13 dvit., 12/13 baud., 6 atk. kam., 5 kld.), Sethas Curry 15 (3/9 trit.), Danielis Greenas (3/4 trit.), George'as Hillas (4/5 dvit.) po 11, Dwightas Howardas 7.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (12/17 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Russellas Westbrookas 16 (7/15 dvit., 5 atk. kam., 15 rez. perd., 6 kld.), Davis Bertans 14 (4/8 trit., 5 atk. kam.), Rui Hachimura (2/2 trit., 5 atk. kam.), Alexas Lenas (4/6 dvit.), Danielis Gaffordas (6/6 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Raulis Neto 7.