Dviženklį pranašumą ketvirtajame kėlinyje panaikinusi „Budučnost“ išplėšė lemiamas rungtynes

2021-05-24 23:55
Nuotr.: Imago Sport - Scanpix
Nuotr. Imago Sport - Scanpix

Adrijos lygos finale prireiks lemiamų serijos rungtynių.

Podgoricos „Budučnost“ namuose 81:80 (19:23, 20:19, 19:21, 23:17) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ ir išlygino serijos rezultatą – 2-2.

Lemiamos serijos rungtynės įvyks Belgrade artėjantį penktadienį.

Daugiausia pataiko: Suad Sehovic

„Crvena Zvezda“ užtikrintai žygiavo link pergalės ir likus 8 minutėms dar turėjo dviženklį pranašumą (68:58), tačiau šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir laimėjo atkarpą 14:5 – 72:73.

Prasidėjus paskutinei minutei Zoranas Nikoličius baudų metimais išlygino rezultatą (80:80), o likus 11 sekundžių Justinas Cobbsas išvedė šeimininkus į priekį – 81:80.

Paskutinis svečių išpuolis buvo patikėtas Jordanui Loydui, tačiau jo dvitaškis tikslo nepasiekė, o Dejanui Davidovacui taip pat nepavyko sėkmingai pakartoti metimo.

Nugalėtojams Cobbsas per 33 minutes pelnė 22 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Svečiams Loydas per 32 aikštėje praleistas minutes surinko 23 taškus (5/12 dvit., 4/8 trit., 1/3 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 12 naudingumo balų.